DFN Filosu Devam!

Konusu 'Donanma' forumundadır ve _-disinterested-_ tarafından 3 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar,
    TR2 Serverında 2008 de kurulan filomuzu Mega Türkiye' de tekrardan iki eski oyuncu olarak nostaljik heveslerimizle kurduk.
    Bizimle beraber aynı çatı altında oynamak isteyen tüm herkese kapımız açıktır.
    Eski TR2 oyuncularının anılarının canlanacağına eminim bizde öyle oluyor çünkü :)) Bir çok kişiye elit gemiyi DFN almıştır bir çok kişinin sınavlarını DFN yapmıştır, tabi yarısından çoğu bırakmıştır.:)
    DEFİNE AVCILARI
    [DFN]

×Pλيλ²×[≈Ŧ≈] bunu beğendi.
  2. the-king49

the-king49 User

Yaz beni reis define avcılığına çıkalım, tortugayı basalım, Siya İnci'nin peşine düşelim...

3. Ama sen olaya fransizsin :)

4. the-king49

the-king49 User

Başvurum ret mi edildi yani? Nasıl Fransız'ım ya benim vasküler sistemimde korsan kanı dolaşıyor hatta evin içinde göz bandıyla dolanıyorum benden daha iyi bir korsan bulamayacaksın...

×Pλيλ²×[≈Ŧ≈] bunu beğendi.
  5. tr2 2008 DFN yi hatırlıyorum . anca npc çalardılar :)

6. Hatırlanmak güzel birşey, ayrıca filoda en iyi ben npc çalardım o zamanlar belkide benden kaynaklı bu izlenimin ve o zamanlar çok keyifliydi npc çalmak :))

7. vatansağolsun23 senin amcan ise hala alyans teklifim geçerli. böyle kanser bir adamı alyansa alsak da karşıda kim var kim yok uğraşsa o kadar hoşuma gider ki.

8. şii vatansağolsun yuvasında ilişmeyin :)

_-disinterested-_ bunu beğendi.
  9. yuvasıyla gelsin

10. Kan
    Kanka sen yaşiyomusun :)

11. evet tam kanser, rehin :D:D