Deniz İntikamcıları - Final Oyunu 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 17 Eylül 20 Eylül arasında sürecek bir etkinlik.

Etkinlik 17 Eylül günü öğlen 12’de başlayacak ve 27 Eylül günü öğlen 12’de sona erecek.
    Hangisi doğru ?
    Ben soru soruyorum siz konuyu taşıyorsunuz. taşıyorsunuz madem cvp verin öyle taşıyın. etkinlik ne zaman bitecek ? söyleyin de bizde ona göre alışverişi yapalım

2. haritaya giriyon gemi kendi kendine başka yöne gidiyor. bide udinesin altında doğup batıyon. stres atalım derken sinir krizi geçiriyoruz

3. Huabtais

Huabtais User

27 eylüle kadar devam edecek.Oyun içinde etkinlik sayacından en net bilgiyi alabilirsin dostum

4. Hangi tarihlere dikkat etmek gerekiyor?
    Etkinlik 17 Eylül günü öğlen 12’de başlayacak ve 27 Eylül günü öğlen 12’de sona erecek.
    Bütün saatler, yerel sunucu saatine göre verilmiştir.

5. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Etkinlik görevlerinden birinde undine'ye 10 hasar ver diye bir görev var..oyuk ve havai fişek cephanesi 0 hasar veriyor..Nasıl hasar bırakacağız undineye?

6. Roket atarsan işler hasar.

Iyi oyunlar.

7. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Teşekkürler, iyi oyunlar

8. tekturk4

tekturk4 User

ogia mini haritasını yaparken yardımcı aldığımızda bitirdiğimiz süreyi sayıyormu kaç sefer yardımcıyla yaptım ama saymadı yardımmcısız yaptığığmda sayıyor ama diğer sıralamadaki arkadaşlar 1 dakikadan az süreyle nasıl bitirebiliyorlar yardımcı olurmusunuz

9. tekturk4

tekturk4 User

ogia mini haritasını yaparken yardımcı aldığımızda bitirdiğimiz süreyi sayıyormu kaç sefer yardımcıyla yaptım ama saymadı yardımmcısız yaptığığmda sayıyor ama diğer sıralamadaki arkadaşlar 1 dakikadan az süreyle nasıl bitirebiliyorlar yardımcı olurmusunuz

10. 500k vuruyorum 2dk altına inmiyor 1m vurmak gerekiyor :) yada ...

11. Marketten 3750 lanetli ruh ile alınan tasarımı aldıktan sonra 3000 ruh olan tasarımı almamış olmama rağmen kayboldu ve soldaki sekmeler olarak da etkinlik sekmesi de kayıp herkeste mi aynı sorun var sadece bende mi?

12. ibo4747

ibo4747 User

o diğer tasarımı mini oyundan alabilirsin. bendede kayboldu ertesi gün tekrar gözüktü aldım. tavsiyem mini oyundan kazan. boşa verme lanetli ruh okadar

13. paradox07

paradox07 User

çalışıyor, çok teşekkür ederim

14. Etkinlik sezon görevlerinde;

mini oyun tamamla ve deniz intikamcılarının sonu görevlerinde 4. aşama yani 250 çaba sikkesi veren aşamalar vardı. Bunlar neden kaldırıldı ??

15. mks705

mks705 User

mini oyun nasıl oynanıyor ?

16. 500k zaten düşük ve saldırı hızında çok önemi 500 k vurup 2,2 saniyede bir vuruyorsan normal, ben 750 k vuruyorum 1,68 saniyede 1 dk 17 saniye sürüyor

17. ŞAHİN

ŞAHİN User

günlerdir defalarca mini oyun yapmama rağmen tasarımı alamadım. sürekli 50 altın veriyor. mini oyunda sorunmu var. her iki mini oyuna da 60 ın üzerinde girdim. ancak hala tasarımı alamadım. mini oyun tasarım vermiyormu. ödüller arasına yanlışlıklamı kondu. yoksa sorunmu var.

18. paradox07

paradox07 User

veriyor ama çok çok zor veriyor.biraz daha dene şansını muhakkak alacaksın

19. Ben tahmini bi 25 oyunda aldım dün verdi . O kadar ruh kasmak zor ama verince güzel oluyor biraz daha dene

20. mks705

mks705 User

büyülü nişan nasıl elde edebilirim acil yarıdmmm