Deniz İntikamcıları - Final Oyunu 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 14 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda yapılacak etkinlik olan " Deniz İntikamcıları - Final Oyunu 2019" etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.​

2. s.a oyun dondu düzeltin

3. a.s 5 dakkaya düzelir hep böyle oluyor

4. 10 dakika oldu düzeltemiyorlar

5. ozican2525

ozican2525 User

Karaborsaya balyoz gelmesi güzel olmuş.

∂єяєвєуι-[C¤] ve capkın bunu beğendi.
  6. 4 seviye acı verici top 5. seviye olmuyor özürlümü zandediyorlar bizi anlamadım ne işe yarar acıverici top 5. 6. seviye olmadımı

7. Selen1453

Selen1453 User

ahtapot gölü mini oyununu nasıl yapıyoruz?

8. günde 1 milyon taç mı kasalım reset atın düzeltin şunu

9. 2019-08-14 13:33:38
    Ahtapot adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2019-08-14 13:33:38
    Harita ganimeti: Ahtapot'un Gölü
    2019-08-14 13:33:35
    Ahtapot adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    ee hani ödül bitirdim ama gelen bişey yok

10. saltı

saltı User

Gemiler çok mu taç veriyor onu mu kastettin acaba? Benim oynadığım sv de başlamadı da etkinlik.
    ]

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Düzeltilecek bir şey yok. Zeplin sistem gemisi şansa bağlı 30,000 taç vermekte.

12. Mr.53

Mr.53 User

bu nu etkınlık dıye vermeyın barı bos bır sey . bosa zaman kaybı hıc bır odul yok.
    ana gemıyı kesmek mumkun degıl cunku gıdene kadar batmıs oluyor ( ısınlanma kullanmamıza rahmen )
    yapacaksanız duzgun bır etkınlık yapında ınsanlar sevınsın . bu ne boyle bos bırsey

....FATİH....™ ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. etkinlik kodu THANATOSSF

14. mataracı

mataracı User

oyun lost connect
    girebilen varmı

15. ogy mini oyununda undineyi eski etkinlige göre bozmussunuz dokunaçlarına arasına getirmek zorlaşmış birde sifa atıyor undineye havai fisek düzeltilmesi lazım etkinlik rezalet adam 1 dakikada mini oyunu bitirmiş ben yırtındım 6 dakkada anca bitti

Mr.53 bunu beğendi.
  16. mini oyunun biri 3 ışık diğeri 6 ışık veriyor oda yapabilirsen böyle olmaz iyice cılgı cıktı oyunun, kepçe çay kaşığı misali harcadıgımız gülle ve malzemenin hesabı yok

Mr.53 bunu beğendi.
  17. zümrüt baskıncının ödülleri arasında altın gören var mı yoksa duyuruları yanlış mı okuyoruz. vola hani bunun tacı ruhu incisi ;)

18. BIRAKTI

BIRAKTI User

Tamam'da sayın adminim resete kadar arada taç veriyordu resetten sonra dünya kadar zeplin kestik ne bana ne filo arkadaşlarıma hiç taç vermedi ya fazla veriyor programcılar ya hiç böyle bir saçmalık'da olmaz'ki bunun bir ortası normali olur paso şarapnel yağmuru veriyor

19. karthagos

karthagos User

Çok saçma bir etkinlik doğru düzgün inci kasabileceğimiz bir npc yok. Mini oyunlar desen daha bitiremedim bile adam akıllı. Sürekli siren ölüyor ne yaparsam yapayım. Undie bir türlü doğru yere yerleşmiyor sürekli alakasız yerlere gidiyor. Giden gülleme mi yanayım zamanıma mı yanayım

Mr.53 bunu beğendi.
  20. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

zaman kaybı diycek baska bisey yok

Mr.53 bunu beğendi.