Deniz İntikamcıları Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. zümrüt baskıncı gemisine 400k inci atıyorum bana 5k ödül veriyor bari düzgün
    birşeyler yapında bizde gelişelim illa oyununuzda gelişip güçlü olmak için
    oyununuza para yatırmak zorunda olmayalım başkasının köpeği oluyoruz zaten npc yi
    kesmek için oramız buramız yırtılıyor gülle stoğumuzun yarısını atıyoruz kalkıp 5k
    gülle veriyorsunuz illa para yatırın diyorsanız çıkıp diyin oyunumda para
    yatırmadan gelişemezsiniz fakirseniz oynamayın diye açıklama yapında ona göre
    oynayalım oyununuzu olmaz böyle emeklerimize yazık millet bot kullanıyor yan gelip
    yatıyor biz yırtınıyoruz hayatımızdan feragat ediyoruz başını alıyoruz normal
    değil yanı bu durumu olmayan insanlarıda düşünün para yatırmadan kasılalım bi
    etkinlikte güçsüzler olarak tek başımıza kesebilelim etkinlik amirallerini düzgün
    birşeyler yapın yeter artık .

Fekacin bunu beğendi.
  2. Grup haritalarının sıralamaları aşırı derecede berbat durumda millet girerken resmen çile çekiyor !

3. Etkinlik tartışmada da bahsettim GRUP SEÇİMLERİ aşırı derecede hatalı ve sorunlu bu durumun düzeltilmesi gerek !

4. gemi ve pet taşı hasar önleme seviye 27 eğitimciler seviye 3 gemi kaçınma taşı seviye 27 ıskarmozlar seviye 6 gemide zırh plaka ama gel gelelim zümrüt baskıncı 64 bin vuruyor nasıl olacak bu iş eğer kesebiliyosa bu şartlarda bu sisteme bu kadar güç veren gelsin kessin

Son düzenlenen: 19 Eylül 2021
  5. Ahtapot gölü aldın diyor bu nedir bilgisi olan varmı

6. baba34_foo

baba34_foo User

hasar önleme gemi pet 28-28 zırh plaka süper çelik + silah arkadaşıyla 22k vuruyor, 2 gemi rahat rahat kestim etkinliğin ilk günü. Ama ödül olarak değmez bu yüzden tekrar kesme gereği duymadım. Bu etkinlik yavru npc ve haritalar üzerine. Günlük 4 harita sıralaması varken gidip amiral kovalamak mantıklı değil

7. baba34_foo

baba34_foo User

Günlük sıralama her sunucuya 230 5. seviye 536 4. seviye dünya yaran dağıtıyor. 10 günde her sunucuya 2.300 dünya 5 5.360 dünya 4 dağıtıyor oyun hala para örneği vermek çok saçma. Hiçbir değeri olmayan amirali de kesmeyin kardeşim etkinlikte. 5m darbeli npcden antiğinizi alıp girin mini map oynayın. Büyülünüzü kastıktan sonra girin grup map oynayın. Bırakın doğru düzgün ödül bile vermeyen amiral kovalamayı.

8. gruba hala girilmiyor boşa büyülü gidiyor zar zor girebiliyoruz oda şansa artık şuna bir el atsalar...

9. kıyı gölü önderi sıralamasını nasıl giriliyor mini oyunları oynadım grup haritalarına girdim ama hala sıralamada gözükmüyorum 2 gündür aynıydı bugün yine aynı durum

10. Fekacin

Fekacin User

Calypso'yu 1 dk da nasıl bitiriyorlar var mı bunun taktiği

11. grup haritasında kuyruktan yada grupla girdiğimizde siyah ekran geliyor yada kendi kendine geri sayım yapıyor ama mini haritaya girmiyor girmediği halde büyülü nişanları alıyor bu yüzden dünden beri sayısızca büyülü nişanlarımız harap oldu bu sorun giderilip nişanlar iade edilirse sevinirim

12. görevleri kime teslim edeceğimiz yazmıyor.hepsini dolaşıyoz sanki 5 tane yerine 1-2 bile fazla nedir bu zorlulaştırma politakası.yani görev verici çok olunca etkinlik süpermi oluyor.bence daha beter oluyor oyunmu oynucaz görevi hangisi kabul edecek diye hepsinimi gezecez pes.bu oyunu oynayanların çogunun erişkin insanlar olduğunu unutmayın çocuk oyunumu oynatmaya çalışıyorsunuz bizlere.iletin kardeşim bu sorunları ben anlamadım nedirbu ilgisizlik bidahakine 5 deyil 150 görev verici çıkarırlar.biz yazıyoruz ya..................birde görev vericileri bizim
    serverda türk bilim insanlarımızın adlarında olmalarını istiyoruz.......

Son düzenlenen: 19 Eylül 2021
  13. yetherrrr artık beeee 250K cephane sıktım

2021-09-19 20:38:21
    11327 x Havai fişek cephanesi aldın.
    9 x Lanetli ruhlar aldın.
    177836 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  14. Karaborsada lanetli ruhları ışık yayan ruhlara çevireceğimiz bir kur istiyoruz.

15. ŞAHİN

ŞAHİN User

kıyı gölü önderine girilmiyor ama sıralaması var bu nasıl oluyor

16. baba34_foo

baba34_foo User

son atış sıralaması sağ sol üst

17. https://board-en.seafight.com/threads/seavengers.180759/#post-564286 görevlerin sırası, başlangıç ve bitiş noktları burada var. İngilizcesi olanlar yabancı foruma baksın burası daha geriden geliyor veya gelmiyor.

18. kıyı gölü önderi sıralamasını nasıl giriliyor mini oyunları oynadım grup haritalarına girdim ama hala sıralamada gözükmüyorum 2 gündür aynıydı bugün yine aynı durum
    birisi bu şekilde yazı yazmış aynısı bendede var
    bunun sıralamasına girmek için hangi haritayı yapmamız gerekiyor
    ahtapo calypso golem deniz intikamcısı
    hepsini yaptım ama onun sıralamasına giremedim​

19. Haritayı yaparken ilk başta sağdaki sonra soldaki en son üstteki ahtapotu öldürmen gerekiyor. Ama sağdaki dokunacı kesince çıkan yağmacı npcleri üstteki dokunaçları kesmeye yarayan bomba atan npcyi kesiyor. Bunun için ilk üstteki dokunacı batırıp, bombacı npc (yeşil renkli yaprak gibi olan) ile dokunaçları kesiyorsunuz. Ahtapotu ise batırmıyorsunuz. Sonra sağdaki ahtapotu, sonra soldaki en son da üstteki ahtapotu keserseniz sıralamaya girebilirsiniz.

20. ŞAHİN

ŞAHİN User

3.bir mini oyun olması gerekiyor ancak mini oyuna giriş yok sıralamada olan oyuncular var. kıyı gölü önderi farklı bir mini oyun girişi olmayan oyunun nasıl sıralaması var .