Deniz İntikamcıları Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zorla grup haritasına adam buluyoruz,sıralama için,ne hikmetse grup haritasında oyun donuyor ama süre işliyor yani pes diyorum artık.Her zaman mı denk gelir!

2. Kharon

Kharon User

İtibar puanı arttıkça ışık yayan artıyor mu? +40 olunca 5 veriyor 200 yapan var mı itibarı aynı mı?

3. şu an itibar 600 ve 5 ışık yayan veriyor

Kharon bunu beğendi.
  4. Ben görevi pek önemsemiyordum,bugün yaptım 20 itibar verdi başka bir görev yeri var mı nasıl 600 oldu?

5. inan hiçbir fikrim yok her gün görev yaptım sadece ekstra bişey yapmadım.

6. peki elde edilen incide durum nasil o da mi degismiyor itibar arttikca ?

7. Bu grup haritası olayını kaldırmaları gerektiğini düşünüyorum. Ya da etkinliğin başındaki gibi tek başına yapma seçeneği olmalı grup haritalarında...

8. şu an şu şekilde veriyor ilk başta sadece 20-25k arası inci veriyordu. artmasının sebebi itibar mı onu da bilmiyorum.

2020-09-23 12:06:04 79931 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2020-09-23 12:06:04 37106 x İnci aldın.
    2020-09-23 12:06:04 5077 x İnci aldın.
    2020-09-23 12:06:04 15 x Lanetli ruhlar aldın.
    2020-09-23 12:06:04 Zirvedeki Zeplin adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2020-09-23 12:06:04 5 x Işık yayan ruhlar aldın.

9. Kharon

Kharon User

Teşekkürler cevap için dostum.

10. *HHC*

*HHC* User

2 oldu mini oyunda oyun hatası yüzünden batıyorum ! Ya oyuna girer girmez undine ne diye bizim geminin altında çıkıyor anlam veremiyorum. Haritaya girince 2-3 saniye zaten gemi hareket etmiyor. Kaçıp kurtulma gibi bir şansımız hiç olmuyor ! Konuyla ilgilenin diyeceğim etkinlik bitmek üzre ...

11. Rica ederim :)

12. Anladim, cok sagol bende de durum boyle 70 itibarim arttirmaya gerek yok oyleyse

ϟƘƦƖןןΣX² bunu beğendi.
  13. Mokokokoko

Mokokokoko User

Etkinlik gemilerinin sayısı mı düşürüldü bilmiyorum ama haritalarda zümrütten başka Npc yok bi iyileştirilme yapılıcak mı bu konuda ciddi anlamda çok az etkinlik gemilerinin sayısı

14. Bucalı_35

Bucalı_35 User

mini oyunlara erişim yok bilginize

15. reset geliyor o yüzden erişilmiyor

16. *HHC*

*HHC* User

Reset uyarısı geldi, şimdiye çoktan resetin gelmesi gerekiyordu ama gelemedi bir türlü. Mini oyunlara erişim hala yok...

17. dogu21

dogu21 User

haklısın fakat bence bir iyileştirme yapılmaz.Çünkü etkinliğin 2 günü kaldı ama yaparlarsa mutlu olurum :)

18. Güzel ve karlı bir etkinlik ama, botlardan dolayı ruh kasamıyoruz tabi birde oyun sorunlarından dolayı tam yararlanamadık. Keşke 2 veya 3 gün uzatsalar.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  19. Donma ve sorunlardan etkinliğin uzatılması gerekiyor.

ғrαυde bunu beğendi.
  20. Merhaba,

Etkinlik anahtarları normal anahtarlara etkinlik bittikten ne kadar süre sonra dönüşüyor genelde?

Teşekkürler.:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.