Deniz İntikamcıları Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. voodoo09

voodoo09 User

etkınlıkler başladıgında sezon gorevlerınde kazanılan sıkke mıktarına destek amaclı sonuç bolumu acılıyor ve bazı etkınlık ıle ılgılı gorevlerı bıtırıp sıkke sahıbı oluyorduk.. oluyorduk dıyorum zıra maşallah sıkke alamasınlar dıye koyulan gorevler.. :S nasıl bır mantıkla dusunup ayarlanıyor bu nadıde gorevler merak edıyorum ... iyi çalışmalar...

2. Fearles[

Fearles[ User

800 milyon canlı ana sistemi vurduk ve ödül alarak ne aldım dersiniz...6000 havai gülle ve 100 bin tp.
    Bu hangi mantığa sığar gerçekten anlamıyorum.Umarım bi hatadır ve bir an evvel düzelir.

3. Siren haritası sürekli 50 altın veriyor :D bomba falan her şey kullanıyorum haritayı kısa sürede tamamlıyorum hep 50 altın şaka gibi tasarım hikaye :D

4. aynen bu sistemi bu şekilde ayarlayan her kim ise bir söz derdim ama yazsana ulan oraya şans mans yok ben oraya bir sayı girdim onu vurmadan başka şey alamazsınız diye madem ödüller şansa veriyor 50 altından başka şeyi durmadan versin insanı aldatmaca zaman harcatmaktan başka birşey degil gittikce tadını kaçırmaya başladı seafight ekibibunu ya düzeltsinler yada oraya namusluca olan neyse onu yazsınlar

5. cyclist20

cyclist20 User

Deniz intikamcısı grup haritasına 5 kişi girilmiyor hata var lütfen iletmeniz gerek 5 kişilik grup kursak bile tek başımıza giriyoruz diğer arkadaşlar giremiyor.

6. Etkinlik sıkıntı zaten dalga geçmek amacıyla yapılmış diğerleri gibi.
    1 milyon havai atıp 30 k havai almak nedir var mı bi açıklaması.Ama seafightın vardır tabi şans şans...

Esmeralde* bunu beğendi.
  7. Kinkaku

Kinkaku User

Işık yayan kasmak imkansız gibi birşey. Günlük görevden 50 50 alsak 400 tane yapıyor. Tasarım almak için 1300 lazım tamam eyvallah kalanını kasıp alırız diyeceğim ama diyemiyorum sisteme vuruyorsun saçma sapan havai fişek inci veriyor. Işık yayan ruh alabilen varsa gitsin bir loto oynasın derim.

8. Esmeralde*

Esmeralde* User

+1

9. *HHC*

*HHC* User

Daha şimdi tek kestim neredeyse 1.5m den fazla havai attım 60 k havai verdi. Alın tepe tepe kullanın diyorlar resmen rezillik...

10. Aminler de ruh kasılmadığını biliyor ona uğraşmaktan foruma cevap veremiyor galiba

11. *HHC*

*HHC* User

1 Saat vur ama hiç bir şey alma etkinliği :)

12. 45 leveloyuncuyum levele göre takıldığımız haritalar hep eli boş son bi iki etkinlikte farklı bişey denedim şans diye bilirsiniz ama amasıvar işte 3.4 kişiyle kestik boş ha diyeceksiniz dahası varmı yok aşalarda şansa devam:D:D:D
    1488491 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2020-09-19 01:10:59
    250 x Işık yayan ruhlar aldın.
    1466409 x İnci aldın.
    39 x Lanetli ruhlar aldın.
    3 x Büyülü nişan aldın.
    Zümrüt Baskıncı adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    15 x Lanetli ruhlar aldın.
    1 x Plato sikkesi aldın.imza5.1

13. tşkl.sistemin 400 mil canı kalmışken n30 dk n15dk uyarısı gelmeden 5dk reset uyarısı sonrası gelen reset 1 mil güllenedir :):):)sssss

14. Şahsen,sadece buradaki ışık yayanı alsam onun için bile devam ederim ama nerde o şans :)

15. *HHC*

*HHC* User

Grup haritasına tek giriyoruz ! Dünyanın Güllesi gidiyor. Karşılığını alamıyoruz ! Işık yayan kasılamıyor. Programcılar da yetkililer de resmen uyuyor . Helal olsun valla. 2 mil gülle attığımız sistemden 60-70 k gülle alıyoruz ödül olarak. Bu etkinlikte emeği geçen herkese saygılar...

16. etkinlik her zaman olduğu gibi yine bot sistemlerine yarıyor intikamcı enkaz kesip taç ve yulong sikkesi kasıyor adamlar.

17. Saçmalardan seçmeler. Neden böyle yapıyorlar oyunculara garezleri var sanki

18. ahtapot harıtası mını olanı yapıyorsun sıralamaya gıremıyorsun ama baska kısıler sıralamada gorunuyor (yardımcı almadan ve egıtım surumu degıl) baskaları gırdıgı ıcın odul gelıyor ama bızımkı sıralamada gorunmedıgı ıcın odul alamıyoruz dıger bı husus grup harıtasını yaparken sadece grup davetı atan kısı grup harıtasında sıralamaya gıdıyor dıger 4 kısıyı saymıyor bır suru hata var ve hafta sonu dıye yapmazlar bunuda oyunun donmasını soylemıyorum artık odul almak bıle sorun olmaya basladı sureklı habersız atılan resetler zor degıl en azından oyunun rahatlaması acısından reset atıldı yazılması 2 satır sımdıde dersınız yazmak zorunda degılız dıye :D neyse su mınıyı ve grubu duzeltın zaten gerısıne alıstık.

19. tr*bad*tr

tr*bad*tr User

Merhaba @Star ,

Mega amerika sunucusunda mini ve grup haritalarına giriş ücretleri yerel sunucu saatine göre 12:00'yi (TR'ye göre 22:00) geçmesine rağmen sıfırlanmadı. Başka bir saatte mi sıfırlanacak yoksa birikimli bir şekilde etkinliğin sonuna kadar böyle mi devam edecek?

20. Vermiyi dayııı vermiyiiiiiii.Şans işte 2 defa full kestim 3 milyon 750 milyar güllem gitti :D:D:DKarşılığında 50 k fiişşek aldım where is adalet?:(((

NePs bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.