Deniz İntikamcıları 2017

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ArmageddoN tarafından 16 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Çalışmayanın paraya daha çok ihtiyacı vardır ancak parayı çalışan kazanır.

PATRON2 bunu beğendi.
  2. Nightwish admin gemisi var herhalde kalkıp burada nasıl kasamıyorsunuz diyorsun o kadar boş laf atıyorsunki tamamen ego yaptığın. Adam sorusunda ruh kasamıyoruz demiş ki burada güllesi olmayan yada az olan için zarar etkinlik ve ruh kasamıyor sen demişssin nasıl kasamıyor günde bin ruh kasılır zümrüte gülle yerine inici koysalardı en azından güllesi olmayan kod ile ve görevler ile birşey yapıp en azından sandık açardı. Zıpkın bir seçenek ancak yeterli ruh kasılması için değil kolay gelsin tşk

Son düzenlenen: 24 Ağustos 2017
    ***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  3. Ondan sonra 1000 taç 25 ışık yayan veren bir görev açılıyor tüm mini map lerden 1'er kere yapmanı istiyor

4. allah aşkına çalışan 5 vudu topuna ihtiyacı varmı sence çalışmaktan kastın oyuna para yatırmak galiba:) ayrıca en azından level atlansın diyorlarsada 20 ye çekselerdi bari zaten millet şuan 25 level için çabalıyor..

iyi kardeş o kadar inci harcamışın vudu topunu güle güle kullan :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2017
    ***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  5. Fazla mal göz çıkarmaz ;)

6. KANUNİ

KANUNİ User

bu zümrüt baskıncıdan gına geldi 3 gündür bulamıyorum.
    seafight ne zaman sorunsuz bi etkinlik yaptıki
    bi görev var lanet olsun ona

7. karaborsadaki yeşil taşı sarıya dönüştürdüm
    600 yeşile 200 sarı almak istedim 600 yazdım onayladım 300 tane yeşilim gitti 100 sarı geldi ve takas yeri kayboldu ne yapmalıyım

8. atlas42

atlas42 User

9. yani artık takas yapamayacak mııym

10. 06BABA14

06BABA14 User

her etkinlikte artık boyle 20 üstü daha avantajlı benımde gemim full degıl ama 20 nın ustune cıkmak gerekıyordu cıktım cokta kotu olmadı dıger arkadaslara gore çok zayıfım (günlük taç görevlerimi bile oyukla yaptım hep )ama olsun etkınlıklerde felan yıne 3 - 5 kazanıyoz + sürekli cıkan intikamı kovalayarak da inci kasmamız mümkün 29 30 olan arkadaslar dahada güzel olanaklara sahıpler yani düşüncem odurki biraz fedakarlık yapmadan hiç bişey olmuyor.

11. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

Evet takas limitini doldurduğunuz için takas yapamazsınız.

Konu cevaplandığı için kilitlenmiştir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

12. sen harbi ibretliksin noldu komedyenlik yapıyodun ciddileştin

farkındaamısın bilmem ama bu etkde full gemılerın isine yarıyor full değilsen enkazdan kristal cıkrıp yetenek yapabilirsin he senın gemı full biliyoz alt gemılerı dusundugunde yok goruntu olsun diye yazıyon ama alt sınıf, biraz kotu bir gemi her etk kasamaz ama genede kasma imkanı enkazlar kristal ve gulle veriyor son olrk burda bişeyler satılıyor eğer etk senin dediğin gibi olsa ne satcaklar?iyiki bu oyun senin elinde değil bize bunu bile yapmazdın

ego demişsin he tabi cok egoluyum old. icin sana cvp yazıyorum ve millete ölesine forumda oyunda guclenmesı icin yardım ediyorum kimin egosu vr belli iyiki biliyoz bir cogunuzu bilmesek biz egolu olacz bak neguzel demiş

13. bigpatron karaborsadaki ruh takası (kur) kısmında belli bir sınırlama mı var? bir miktar takas ettim artık edemiyorum. etkinlik açıklamalarında hiç böyle bir şeyden bahsedilmiyor.

14. atlas42

atlas42 User

15. Tabiki güle güle kullanacam sana mı verecem:D nazar etme çalış(level atla) seninde olsun

16. KANUNİ

KANUNİ User

zümrüt baskıncı gemi hakkında seafight ın bir seyler yapması lazım bulamıyoruz..

17. 8-2 de çok görüyorum belki tesadüftür ama oraya bakmanızı tavsiye ederim

18. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

Etkinlikte karaborsada bulunan ruh takas işlemi 100 ruhla sınırlıdır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

19. atlas42

atlas42 User

KANUNİ ve NightWish66 bunu beğendi.
  20. Bu nasıl bir süre Oyundaki tüm hatalar seni buluyor sanırım :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.