Değişim Zamanı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Değişim Zamanı Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Kastıklarımızla karaborsadan alabileceğimiz item yok nerdeyse biraz item ekleyin karaborsaya ve 2 adet lanetli ruhla alınabilen fosfor cephanesinin adeti 900 çok az 5000 olabilirdi

3. Merhaba, yeni gelen etkinliğin görevlerini yapabilen arkadaşlar daha sonraki görevlerde ne ödül olduğunu söyleyebilirler mi?

4. Porstmouth

Porstmouth User

en azından tasarımlar verilseydi,postacıyı verseydiniz sallana sallana gezerdi millet

5. Görevi nereden alıyoruz? Güvenli limandaki gemi vermedi

6. Sol tarafta mojo attığımız adamın altında.

7. saltı

saltı User

etkinlik karlı mı?

8. Görevlerde vudu topu varmı görevler ne veriyor

9. salih1983

salih1983 User

postacılardan fosfor cephanesi cıksa iyi olur

10. sanıyorum gecen kalipsoda o kadar yaptık ışınlanma verdi

agrılıibo ve Sanane_Halil bunu beğendi.
  11. Işınlamayı ben ne yapayım.Bari 10 tane vudu topu vereydide oyuncuların işine yarardı.:)

12. DELGADO*

DELGADO* User

Postacıyı batırınca 3 ışık yayan ruh veriyor bazen. Bu ışık yayan ruhlarla alınacak bir şey yok. Gülleler lanetli ruhla/inciyle alınıyor. Alındığı kadar aldım. Güllede bitti. (Alma limiti 100 kere) Elimde ışık yayan ruh kaldı. Bunları kullanarakta gülle alınmalı.

13. harcadığım fosfor aldığıma değmiyor ki:) bari biraz ödülleri artırın. ayrı olarak denemek için 5 tl ye etkinlik anahtarı aldım 15 tane denemelik ama kullanacak yer yok

14. TCKaptan

TCKaptan User

fenerler topla diyorlar laz aklı gibi dolanıyoruz fener yok ortalıkta :))

15. tüccar batırdıkdan sonra atıyor 10 tane alabildğin kadar bide kurduğun cümleye dikkat et laz degilim ama kurduğun cümle yanlış,

kolay gelsin.

agrılıibo bunu beğendi.
  16. İnciyle aldığın gülleyi etkinlik gemisine sıksan harcadığın inciyi vermiyor gülle için,kar nerede bu etkinlikte?

17. SEVKAT

SEVKAT User

kod yokmu arkadaşlar

18. yok

SEVKAT bunu beğendi.
  19. Fosforları konfetiye çevirin . . .

20. Arkadaşlar 250 kıyamet kalan 5.seviy vodo 371 top 1mil atıyor isem 700-800k inci alıyorum. 1 senedir kutulardan gelen fosfor duruyor öyleki event kısa sürcek.. yani biriniz için zararlı gözüken bir şey başka biri için öceden depolanan gülleler adına inci karı oluyor.. Kesinlikle basit görünen gülleleri boşa harcamayın gün geliyor inci değerine biniyor en basiti kristali Özgürlük gününde fıçına harcadı çoğu ben ellemedim şuanda 70 milyon vodo güllem oldu biraZda sabır işi..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.