Debuff !!!

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve mehmet~baba~7 tarafından 27 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 15-20 Bin TL Para Yatırdığım... Zevkle Oynadığım Oyunda Hadi Birinci Seferde Anlarımm Hata Olmuştur Şudur Budur Ama Ama... 2-3 Ay Oynadığım Emek Verdiğim Binlerce TL Para Harcadığım Oyun Afedersiniz Yani Oyundan Soğuttu Beni Yani Bugünden Sonra Bile Siber Suçlara Dilekçe Vermeyi Bile Düşündüm 2008 Yılından Beri Oynayan Oyuncunuz Olarak Zaten TR Serverinde Sadece Kemik Kadro Oynayan İnsanlar Var Onları da Oyundan Soğutursanız Oyunu Oynayacak Kimse Kalmayacaklar Artık Siz Adminler Yabancılar İle Beraber Sandık Toplar Savaşa Gidersiniz... Son Kez Ricamdır. Son Verilen Debuff Cezalarının Kaldırılmasını Talep Ediyorum Yetkili Arkadaşlar Tarafıma Ulaşırlarsa Sevinirim Saygılarımla.

osurkan ve ₣-Ɽ₳Ɏ*₮R bunu beğendi.
  2. Hayır Şuan Ciddi Anlamda Gemim Zarara Uğradı Bu Aynen Şu Olaya Benzer Örnek Olarak Söylüyorum Aracınız Var Duvara Çarptınız Ya Sigortanız Karşlıyacak Ya Da Hasar Kaydı Olarak Girilip Aracınızın Fiyatını Düşürecek Yani Gerçekten Anlamıyorum Anlam Dahi Vermek İstemiyorum 15-20 Bin Lira Harcadım Harcayacağıma da Gerçekten De Pişman Oldum.

₣-Ɽ₳Ɏ*₮R bunu beğendi.
  3. Benim Şuan Sirgortamı Kim Karşılayacak ?

₣-Ɽ₳Ɏ*₮R bunu beğendi.
  4. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Hesabınızı forum üzerinden inceleyemem. Hesabınız ile ilgili işlemler için bağlı olduğunuz destek ekibi iletişim kurabilirsiniz.

Saygılarımla.

5. Bağlı Olduğum Destek Ekibi Yanıt Vermiyor

6. Hatalı olduğunu düşünüyorsanız support'a yazın, oradan da olumlu cevap alamıyorsanız istediğiniz yere şikayet edin. yani buradan hak aranmaz.

7. sansar6161

sansar6161 User

Hesabınızın değer kaybettiği konusunda veyahutta sigorta niteliği ifadesini kullanırken neyi kastetmiş oluyorsunuz. Tam olarak anlayamadık.

8. Olumlu Yanıt Alamıyorum Yok En Son Siber Suçlara İleteceğim Zaten Şurda İki Dirhem Bir Çekirdek Kalmışız TR Serverini Komple Banlayın Kapatın Sizde Kurtulun Bizde Kurtulalım

9. Değer Kaybı Örneği Şöyle Birisi Arabanıza Vurdu Sigortadan Yaptırdınız Ve Malesef Aracınızın Değer Kaybı Düştü Boyalı Veya Değişen Parçası Oldu Burdaki Örnekte Aynı Şey Puanlarım Düştü Benim Değer Kaybım Nasıl Ödenecek Acaba

10. Tamam buraya yazma buradan yardımcı olamazlar. siber suçlara ilet : )

11. derdini marko paşaya anlat botçu

wgnyrn2023 bunu beğendi.
  12. amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun seafight tarafından ban yedim
    evet tarafından

15.05.2010 bunu beğendi.
  13. 15.05.2010

15.05.2010 User

o sigorta git sana kasten kaza yap demedi ve ya benzin döküp aracı yakıp gelip benden para iste demedi hiç kimse şu oyunda ben haksız ban aldım demesin videosunu izledim bir ara atılan sistemin. Efsane birşey hataya mahal yok o sistemde he sen para veriyorum diyorsunda adam sana sen para harca ben senin botunu görmezden mi geleyim diye ayrıcalık mı yap ki gelip burada dert yanıyorsun kimse tr serverini kapatmaz sen ban yedin diye yapma ki ye me ha yaptın o zaman otur cezanın bitmesini bekle yok diyorsan oyunu kapat. banın açılınca gir bu işler parayla değil hakla hak hak

14. Aynen Aynen Herşeyi En Çok Bilen Ağalar Paşalar Sizlersiniz...

15. Sibere yaz ondan sonra cimere yaz :d

16. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Arkadaşlar tartışırken birbirinizi tahrik edici cümleler kurmaktan kaçının. Ayrıca sayın @mehmet~baba~7 değer kaybı ne demek ? Hesabınız yerinde duruyor. Siz hesabınızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Eğer aklınızda böyle bir durum varsa, GİŞ kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum. Zira anca satacağınız birşeyin değer kaybı düşer. Değer kaybı diye hesabınızdan çekilen elit puan savaş ve tecrübe puanından bahsediyorsanız onlar da cezanın parçası.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.