Çürük Günler 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Doğru söylüyosun. :)

2. Beyler bu privater tasarımı korsan diye yazan tasarım mı?
    Bir de vip karaborsasına ekledik diye duyuru yapılmış ama bende vip de keskin kılıçlar da var. Ama alamıyorum. Ekstra olarak Etkinlik paketlerinden de satın almamı gerektiriyor. Bu durum normal midir? @Star

3. GGWP

GGWP User

Vip karaborsası dediği yağmacı paketi yağmacı paketinden alman lazım

4. Hmm. O zaman keskin kılıçlar bu karaborsa açısından pek bi halta yaramıyor. Yani karaborsadan bir şey almak için önce TL karşılğı satın alınan paketlerden birisini satın almak mecburi; sonra diğer karaborsa ödülleri...

5. GGWP

GGWP User

Keskin kılıçlar sadece 4 görev almanıza, tüm ürünlerde %10 indirim ve itibar görevlerinde 2 kat itibar kazanmanıza yardımcı oluyor. Yani bana göre 3 aydır boşuna alıyorsunuz itibar görevlerine leveliniz yetiyor ise 2 kere keskin kılıçlar alıp bitirebilirsiniz. Ayrıca keskin kılıçların %10 indirimi TL ile alınan paketlerede yansıyor.

6. Keskin kılıçlar ilk geldiğinde o denilen karaborsadan ürün almak için keskin kılıçlar üyeliği aranırdı artık onu kaldırıp etkinlik paketi alıp o karaborsa da dahil olan ürünleri alabiliyorsun ha ilerde yine karaborsa açılır bu seferde Keskin kılıçlar üyeliği şartı koyarlar onu bilemeyiz

7. O zaman keskin kılıçlar gereksiz bişey. Seafight da galiba paraya doymuyor. Oyuncuların 1 ay keskin kılıç alıp bütün karaborsadan faydalanması ağırına gitti galiba. Bedavadan vermiş gibi hissetti herhalde içerikleri. Parayı veren düdüğü çalsın demiş resmen:)

8. Geçen günlerin birinde bir sistem teknik sorunu ile ilgili sıkıntı yaşamıştım. KOnuya ekleyecektim. Bir türlü açamadım. Fotoğraf tarih saat dakika herşeyi anlatıyor. Ücretli haritada herkes toplanmasına rağmen sistemi bizi haritaya sokmadı ve panzehirlerimiz yandı bitti kül oldu. Yetkililerin bu konuda mağdurlar hakkında bir çalışması mevcut mudur? @Bigpatron @Star

[​IMG] [​IMG]

9. kendi yöntemimle bu sorun neden oldugunu çözdüm grub haritasına girerken normal haritada dolaştıgımızda battıgımızda yada harita değiştirirken yada o saniyede buff basıyoruz tasarım degişiyoruz gibi durumlar böyle hataya elverişli oluyor

olurda raporlarsa böyle fikir sunmak isterim
    * grub haritaları eskisi gibi dolmuyor dakikalarca dolmasını beklemek zorunda kalıyoruz daha önce söyledigim gibi grub haritalarına gemisi güçlü olan girsin tek başına kessin yada 2-3 gemi oldugunda da girilmeli 5 kişi aramak böyle etkinliklerden sogutuyor

Son düzenlenen: 18 Haziran 2022
  10. Mantıklı. Bir de orda veya varsa yaşayan herkeste boşa panzehir kaybı oldu. Sistemsel olarak bu tespit edilebilir mi bilmiyorum ama. Bununla ilgili bir telafisi olur mu acaba sistemin?

11. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

günlük görevlerde istenen nişan sayısı bir gün sonra sile sıfırlsmıyor

12. Şöyle o iş reis. 1 nişan istediğinde ilk haritaya girdin ya. Atıyorum öğlen 14:38 de girdin diğelim. O ilk girişinden 24 saat sonra sıfırlanıyor. Yani bu örneğe göre bir gün sonra öğlen 14:38 de sıfırlanır.:)

13. GROSVATER

GROSVATER User

hayır bence problem var ben 2 gün girmedim gidigimde hala 3 nişan gösteriyordu

14. mks705

mks705 User

evet dostlar gene ben bir şeyi kaçırdım lütfen yardım edin.

lanetli ruhları hangi gemi batırınca kazanabilirim. kablumbağa zamanında 3 k biriktirmiştim. sağolsun ben cumaya gittiğimde oğlum hepsi ile cephane almış ve hiç kalmamış. almak istediğim bazı şeyler var kablumbağa olmadığı için alamıyorum bu etkinlikte hangisi veriyor. yada gelecek etkinlikte verebilir mi ?

15. ~Goliath~

~Goliath~ User

Lanetli için admiral kovalaman lazım ama ben tek kestim bir tane o bile 70 ruh verdi onun dışında küçük etkinlik npclerindende 1 er adet veriyor bazen

mks705 bunu beğendi.
  16. mks705

mks705 User

teşekkr ederim

17. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

18. Bu sıralamaya girip çıkmada panzehir kaybetme sıkıntısı düzeltilmemiş miydi? @Star . Az önce bi girdim sıralamaya. Baktım boş. Geri çıktım. 3 panzehir gitti.

19. ~Goliath~

~Goliath~ User

Bugün güvenli limanda aynı filodan 2 tane ezik gemi gördüm fakat sıralama ödülü olan hastalıklı fareli köyün kavalcısı tasarımını almışlardı , etkinlik daha bitmemişken bunlar nasıl sıralama tasarımını almayı başarmış kasmaları zaten imkansız , benim kaçırdığım birşeymi var karaborsa ve amiral tasarımlarını aldım ama diğeri nasıl alınıyor