Çürük Günler 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_summer2022.jpg

Oyunumuzda yapılacak olan Çürük Günler 2022 etkinliğimiz hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. 21 seviyeden düşük oyuncular etkinliğe katılamıyor mu? Yayınlanan yazıda yer alan gemilerin en düşük harita seviyesi 21 olarak yazılmış.

3. mks705

mks705 User

YENİ ETKİŞNLİK başladı

kod yokmu acaba ?

admin etkinlikl için kodumuzu nerede ?

ula hani kablo hani kod

4. Kinkaku

Kinkaku User

24 günlük etkinliğe göre karaborsa çok yetersiz. 40-50 level altı oyuncular için karaborsadan neredeyse işe yarar birşey almak imkansız. Karaborsa çok yetersiz kalıyor.

5. ~Goliath~

~Goliath~ User

Gayet karlı güzel bir etkinlik olmuş , 21 lewel altı gemiler etkinlikten yararlanamıyor fakat şöylede bir durum var zaten ışık gemileri +16-20 arasındaki gemiler defalarca etkinlikten kastılar ayrıca lewelin amacı zaten daha fazla avantaj elde etmek için lewel atlamayı özendirmek artık biryerden sonrada 21+ gemilerin daha avantajlı olması gerekiyor yavaş yavaş tüm etkinlikler belki 21+ olacak yakında

6. 24-25 günlük etkinlik için yakışı kalmamış Gümüş etkinliği kat ve kat daha güzeldi en azından sistem kovalamıyorduk
    ( Derin su gezgini farkı yok Çaba Sikkesi görevleri bitirtip salarım )

Son düzenlenen: 9 Haziran 2022
  7. Kinkaku

Kinkaku User

Karlı olan ne? Etkinlik görmesek inandıracaksın. Sırf muhalefet olmak için attığın yoruma bak. Yeni başlayan oyuncular ne yapacak parmağını şıklatıp 150 gün ileriye gidip 50 level mi olacak? Yada bug yapıp tek tıkta 50 mi olmak daha mantıklı? Emeğimizle oynamaya çalışıyoruz günlük görevlerin süresi olmasa zaten kasacağız sırf karşıt görüş olmak için 5 para etmez etkinliğe gayet güzel diyorsun.

XectioneR bunu beğendi.
  8. merhaba, etkinlikten kazanılan yeşim toksin nedir ne için kullanılır ?

2022-06-09 14:43:30
    1 x Yeşim Toksin aldın.

9. Grub haritasına girmek için istenilen parça

10. ~Goliath~

~Goliath~ User

Kendi görüşümü belirtiyorum bana göre güzel bir etkinlik sana göre olmayabilir o senin bakış açın, yorumumdada belirttiğim gibi yeni başlamış veya 21 - olan gemiler zaten normal etkinliklerde istediğini kasabiliyor. Özgürlük 1 den başlıyor , Derin su gezgini - yağmacı etkinliği ve ışık tılsımı 5 ten başlıyor , 13-15 te drakir var , + bütün etkinliklerde 5 ten başlıyor inci + taç + yulong + safanat kasılabiliyor + kaptanlardan birçok yararlı şey elde edilebiliyor bunlara rağmen hala birşey kasamıyorum diyen varsa kusura bakmasınlar oda onların sorunu ne bekliyorsunuz npcye tek atıp 10 milyon incimi ? bende 0 dan açtım gemimi 50 lewel olana kadar gece gündüz kastım oldum demekki olunabiliyor. İnsanları tanımadan bilmedende yorum yapma birdaha benim muhalefet veya karşıt görüş olsun diye yorum yaptığımda yok

Son düzenlenen: 9 Haziran 2022
  11. Kinkaku

Kinkaku User

Nerden kasılıyormuş o yulongla safanad bizede söylede bizde kasalım. Kaptandan 50 100 geliyordu onuda kaldırdılar levelin harici görevi alamıyorsun. Bizde level kasmaya uğraşıyoruzda 150 gün günde 1 öğe 1 öğe toplayarak niye kasalım oyun 3 5 yıllık oyun değil. Millet tek tıkla 50 level oldu. Tabi bizde tek tıkla olma peşinde değilizde yani 150 gün şu oyunda çok gereksiz kaçıyor 12 13 yıllık oyun hala gün gün görev yapıyoruz. Biz ne ara 50 level olacazda ne ara yulong safanad kasacaz top yeri açacaz gelen geçen 300 k vuruyor. Etkinlik olmasa haritada oyuncu yok etkinlik olduğu zamanda millet botta kasıyor değişen birşey yok. Bp kasmaktan bahsetmiyorum bile 840 bin bp ye figür var ben haritada kimi bulacamda kimi kesip 840 bin bp kasacam. Yani 24 günlük etkinlik karlı diyorsan şu karaborsaya bir bak gelen inci seninde dediğin gibi derin su gezgini kessem daha karlı oluyorum ve hala şu etkinlik karlı diyorsun. Karaborsa açısından vasat bu tarz etkinliklerde genelde karaborsa sağlam oluyorduda etkinlik çekilir hale geliyordu bu sefer o da yok. Yani benim tek anladığım ya sen etkinlik görmedin yada sırf muhalefet olmak için yorum yapıyorsun.

12. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinliklerde grup haritası denen birşeyde var orada dışarda kasılmaktan çok daha rahat kasılıyor herşey grup haritaları süs diye konulmuyor oraya , kaptandan hala devam ediyor şuan kalktığı yokki , etkinlik olduğunda npcler yulongta veriyor hepsi olmasada 1-2 tane kesip çıkarsan vermez tabi. Görev konusunda birşey yaparlarsa yaparlar ya baştan sona görev sınav sistemi değişir yada kolaylaşır artık onuda bekleyip göreceğiz. Ben aktif 24 saat oynayan birisi değilim bana göre güzel bir etkinlik dediğim gibi ben 2 saat oynarım çıkarım 2 saattede benim ihtiyacımı karşılayacak kadar inci - taç kasabiliyorum zaten kasabiliyorsam benim için iyi bir etkinliktir dediğim gibi burda herkes kendi bakış açısını belirtiyor senin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa sen kötü diyebilirsin ona kimse birşey diyemez benim karşılıyorsa bana görede güzeldir güzel dedim diyede bu neden problem olsunki ?

13. Kinkaku

Kinkaku User

Hayır 24 günlük etkinliğin karaborsasına bak işine yarayan ne var? İnci taç her gemide var yulong desen 100 tane npc kestim 4 yada 5 kere çıktı? Kaptan sisteminede 2 gün önce güncelleme geldi levelinin üstündeki günlük görev yollayamıyorsun. Sürekli leveli düşük insanları darlıyorlar bizde kasmaya çalışıyoruz da 5 level almak 1 ay sürdüğü için tabi kasamıyoruz. Seni eleştirmemin sebebi cidden şu etkinlik 24 günlük gelen etkinlikler gibi değil ne karaborsa bakımından ne içerik bakımından.

14. Etkinlik Kodu : RWLPTCJ5BGM8XCC1

250000 x Terra cephanesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    3 x 5. Seviye Çeviklik Eğitimcisi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    2 x Canavar Ustası'nın Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    2 x İmparatorun Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    10 x Etkinlik anahtarı hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    1000 x Damask zıpkın hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x Paslanmaz Çelik Güçlendirme hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    40000 x Taçlar hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    7 x Kraliçenin Nimeti hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi

15. denizkrkk

denizkrkk User

Bütün toplar kara borsa safanad üzerine 39 level altı nasıl safanad kasıcak

16. DOZER-[61]

DOZER-[61] User

Hastalıklı yuva yı hangi sistemden elde edebilirim forumda bulamadım.

17. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Ayrıca etkinlik görevleri arasında "kapkara fare batır" var..Direk olarak admirali kesmeni istiyor görev senden..Ben 25 levelim ve admirali benim erişebileceğim bir yere atmayı geçtim, bir anda 20 tane büyük gemi gelip sıkmaya başlıyor sisteme (yada bana)..Ben bunların arasından nasıl son atış yapayım..Bari görevler biraz üsturuplu olsaydı..Etkinliğin level dağılımı bir önceki etkinlik gibi olabilirdi..21+ biraz saçma olmuş, diğer oyuncuları yok sayar gibi..

18. Her etkinlik para yatırıp birşeyler alırım 21 lvl altıyım bu etkinlikte katılamadığım için para yatırmayada gerek yok. Paramız cebimize kaldı.

19. DOZER-[61]

DOZER-[61] User

lvl alıp :D

20. denizkrkk

denizkrkk User

İroni mi yapıyorsun