Columbus Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_17.png

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Columbus Etkinliği 2020 hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de olmazsa olmazımız Forum Kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Bucalı_35

Bucalı_35 User

bi başlayamadı gitti :D

3. sadece tp veriyor ufak npc

4. Bucalı_35

Bucalı_35 User

Yanıp Sönen Yakut: Top hasarı: +17%
    Yanıp Sönen Lal Taşı: Zıpkın hasarı: +17%
    Yanıp Sönen Lapis Lazuli: Darbe Puanı: +85000
    Yanıp Sönen Safir: Vudu puanları: +85000
    columbus tasarım taşları peki daha önceden alınmışsa bu tasarım yerine ne veriyor acaba sayın STAR

5. inci çıkma ihtimalini yüksek tutmuşlar bence. 15 kere kesmişimdir 3 kere geldi 33k

6. dogu21

dogu21 User

şanslısın
    demekki.25 defaya yakın kestim sadece 1 homing verdi inci bile vermedi

7. üşenmedim baktım şu ana kadar 40 tane kesmişim 4 tane inci ödülü gelmiş. %10 inci ihtimali koymuşlar sanırım.

Edit: bu yazıyı yazdıktan sonra 50 tane kesmişimdir bir kere bile çıkmadı. yani oran %10 dan çok çok daha az :D

Son düzenlenen: 8 Ekim 2020
    pıratesofthecaribbean ve Selen1453 bunu beğendi.
  8. Etkinliklerde taç falan lazım artık,yulongu da geçtim yani.İnci birde şans eseri verince insanın etkinlik yapası gelmiyor şahsi fikrim.

9. Selen1453

Selen1453 User

Hayırlı etkinlikler :D

10. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

sayın yetkililer npc ler neden ödül vermiyor, ?? kesin bir yanlışlık vardır diye düşünüyorum düzeltilirmi acaba. ??

11. admiral gemisinin nerde cıktıgını yazın bari

12. göktürk

göktürk User

Merhaba bu sistem attığı zaman yazmamakta ve bundan ötürü sezon görevini yapamıyoruz

13. MajinBoo

MajinBoo User

Hayırlı banlar

14. atsınlar

15. eynelis**

eynelis** User

tasarımın çıktığı harita gözükmeme hatası giderilmeli.
    tasarım 1000 sistemde değil 100 sistemde 1 atacak şekilde ayarlanmalı.
    yavru sistemlere 5-7k arası inci eklenmeli

bu 3 ü yapılırsa etkinlik işe yarar bir hale gelir şuanda günlük giriş yapıp sezon sikkesi almak dışında hiçbir işe yaramaz.

16. yazık ediliyor şu oyuna, verilen emeğe, onu dile getirmiş sadece, ama acele etmemeliyiz son gün birşeyler eklerler belki

17. güzel tespit keşke biri yazdığını görsede değiştirseler

18. son gün ekleseler neye yarar yapıyorsun bir iyilik tam yap başta yap zaten doğru düzgün oyunun hatalarından oyun oynanmıyor etkinlikle telafi ederiz diye düşünüyoruz etkinlik çöp çıkıyor sinir oldum

19. neden güzel bir etkinlik yapıp insanları oyuna çekmeye çalışmıyorsunuz :D millet oyundan soğuyor tamamen zarar bi etkinlik haritalarda gemi enkazı bile yok

20. NePs

NePs User

Bir müddet dinlendirirler seni belki bir ömür boyu onu yetkililer bilir. Her sinir olan (haklı da olsa) küfür ederse ortalığı yakıp yıkarsa hiç bir şey düzgün gitmez. Bu yüzden haklı tepkinizde haksız duruma düşüyorsunuz