Çözülmeyen Sorunlar

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve AcI_AmA_GeRÇeK tarafından 13 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1- Etkinlik biteli nerdeyse 4 ay oldu hala orumcek ozu, iskelet ozu donusmedi. Cok basit bir kodla donusecek urunler gereksiz kalabalik yapiyor. Valla ben karsiliginda bise istemiyor. kalabaligi kalksin yeter.

2- Istemciden oynanirken ekranda hala 1900 lu yillardan kalma capa sikkesi kazandin gorseli duruyor. buda cok basit bir kodla cozulebilir. Ekrandaki kalabaligindan biktim artik.

3- Istemci cikardiniz kurduk. Gayet hizli ve guzel . Crome vs ye gore. Ama hala tas degistiremiyoruz. Halledin lutfen su sorunlarida. En azindan oynarken surekli crome istemci gecisi ile ugrasmayalim.
    Buyuk problemleri saymiyorum ama bu ve buna benzer kucuk ve kolayca cozulebilecek sorunlari cozmeniz. en azindan kaybedilen guvenin artik saldilar seafight i son gunlerini yasiyor: soylemini degistirebilir.
    Tesekkur ediyorum.

ORUÇ-REİSS ve LEON181 bunu beğendi.
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Çaba sikkesi sorunu bugün çözülmüş olmalı. Taş değiştirememe konusu biliniyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.