Çin Yeni Yılı - Ejder Yılı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 1 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Konuyu ilettim. Umarım değişiklik yapılır.

Saygılarımla.

2. -LegenD-

Merhabalar,

Ödül alma göreve endeksli ve maalesef scar sahibi oyuncular görev yapamadığı için ödül alamıyor.

Saygılarımla.

3. -LegenD-

Merhabalar,

Evet doğrudur.

Saygılarımla.

4. -LegenD-

Merhaba,

Atlantis görevleride var onları da yapmanızda fayda var.

Saygılarımla.

5. Ya siralama yapmak icin atlantis mi oynamamiz gerekiyo boyle bi sacmalik olur mu gudai denizaltisi nasil 125 puan verir 700k cani var

6. -LegenD-

Merhaba,

Ben bunu iletirim ama ne kadar kabul görür bilemem.

Saygılarımla.

7. -LegenD-

Selam Korsanlar,

Gelen yamada ;

- Atlantis Sandıkları artık mevcut.
    - Para biriminin miktarını düzelttik.
    - Eksik torpido hasarı bonuslarını ekledik.
    - Sistem gemilerinin agresifliğini kaldırdık.
    - Ejderha ateşi alma şansını artırdık.

Seafight Ekibiniz.

Belli başlı düzeltmeler geliyor arkadaşlar, sizler geribildirim yaptıkça bizlerde rapor şeklinde olumsuzlukları iletiyoruz.

8. Lider61

Lider61 User

3 kez reset oldu neden önce ye hazırlan yaa

9. kod ne zaman gelir acaba

10. seafight yönetimi sonsuz teşekkür ediyorum kendi adıma adminlerin ellerine sağlık eski etkinliklere ve verilen ödüllere nazaran ödül içeriklerinin değişmesi ihtiyaçlara cevap veren bir oyun olması mükemmel olmuş. ( bir de botlara tam çözüm bulundupğu gün ) oyun daha da harika olacak . saygılarımla. seni seviyorum seafight.

11. Hıh Atlantisde etkinlik npcsi yok 10 dk da bir denk geliyo

12. bu kadar beceriksizlik bu kadar amatörlük olamaz

Yunus.nl bunu beğendi.
  13. Caps.LooK

Caps.LooK User

ya deniz altına girmek istemiyorumm. niye bu oyunuda oraya bağlıyolar ki. etkinlik yapmak için resmen oraya girmeye zorluyorlar anlamadım bu işi ? saygılar

14. kexal

kexal User

arkadaş ben,m anlamadığım bu npc neye göre vuruyor kaçınmamı lazım hasar engelleme mi :D her türlü çok vuruyor

15. şu ödül almak için görev yapma zorunluluğunu kaldırsanız çok güzel olacak

thunderbird35 bunu beğendi.
  16. -LegenD-

Merhabalar,

Haklısınız. Fakat benim de elimden gelen bir durum değil.

Saygılarımla.

17. -LegenD-

Merhabalar,

Ozaman scarlı oyuncuları da yararlanır. Kıssadan böyle bir sistem yapılmış. Dolayısı ile tümünü değil bir görev yapsanız yeterli oluyor.

Saygılarımla.

18. Mister_No

Mister_No User

Fal kurabiyelerini sadece etkinlikte mi kullanabiliyoruz? Yoksa kalsa etkinlik bitiminden sonrada kullanabiliyormuyuz boşuna kasmayalım.

19. Bu atlantisteki gudai zımbırtısı çeyrek altın falan düşürüyorda ben mi bilmiyorum? Görev için 2 saattir atlantiste 5 taneyi zor kestim, oyundaki ne kadar full hesap varsa atlantise doluşmuş vurduğum npcye tek atıp gidiyor, gece gece sinirden uykum kaçtı, etkinliği planlayanlar orta halli oyunculara nasıl ızdırap oluruzda atlantisten soğuturuz diye düşündü heralde.

20. oyunda hata var etkinlik gemisi orochi kestim exp dışında hiçbirşey vermedi ve 1.5 milyar canın tamamını