Çin Yeni Yılı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 1 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_chinese_new_year_2022.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Çin Yeni Yılı 2022 hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu üzerinden saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. cok beğendim ben süper bir etkinlik. çığlık atan ejder ncp canı 16 bucuk milyon az bence 50 milyon olsun.güçsüzler kesemesin banane canım bassınlar parayı fullesinler yeni toplardan. o kadar savunmaya rağmen 18bin hasar yiyorum oda az hiçlik gibi 60bin vursun banane canım milletten bassın parayı ıskarmoz alsınalr demirörgü alsınlar birde 900bin altın vermesin altına boğdunuz bizi bin altın versin. 10bin canlı fenerlere elit gülle sıkma zorunluluğu libidolarımı tavan yaptı. 7/24 botcular coğalsın bütün gece oynayıp sıralama kasarlar cok beğendim ben hurda fare ne veriyor bilgi verilmemesi cok güzel olmuş. hele demir kaplan hakkındaki eksik bilgiye fevkalade bayıldım . 10 yüz bin kere bu etkinlik cıksın her hafta başka birşey istemem keyifden çay içiyorum sanat eseri. geliştiriciler cok güzel düşünmüşler. gündüz npc keserken para basan full oyuncular batırsın gece npc keserken savaş botu aktif olanlar batırsın npc mizi calsın biz sıralama kasmayalım harika harika. son olarak harita basına 4 npc az 1 tane atsın 30 dakikada bir atsın varya üff tadından yenmez. sakın bu gece bot taraması yapamyın botcuların fark atması lazım bu gece diğer oyuncuların sıralamaya bakıp hevesi kırılsın sabah lütfen rica ederim saygılar bi mukabele. hem ben sıralamaya girmeyi hiç evmem ne zaman ilk 5 e girsem ne hikmetse düşüyordum bigpatron hala hakkım olan sıralama ödülünü göndertmedi o kadar fotoğraf göstermeme rağmen o yüzden 4 senedir sıralama kim ben kim peh haddim değil.

Son düzenlenen: 1 Şubat 2022
  3. sacrifice

sacrifice User

2-10-30 çığlık atan ejderha öldür görevinde 30 tane öldürdüğünde 10 sikke verecek diye gösteriyor. İlgilenir misiniz konuyla

4. Gudai itibarı olunca tasarım alırsınız gibi bir ibare var fakat gudai itibarı fenguang servetleri mi olmakta ?

5. CORUS

CORUS User

4.Görevi yapınca elde ediliyor.

6. Yöknk

Yöknk User

etkinlik sandığı gören var mı ?

7. oyunda npc ve gemi enkazı sayısı cok düşük. çığlık atan ejderhanın DP 5 m ye düşürülmesini rapor edermisiniz

8. bu kadar güçlü ve anında tamir olabilen etkinlik npc si mi olur. El insaf biz nasıl bu etkinlikte ödül kazanıcaz? geçen yıl canı 8888 olan çığlık atan ejderha npc si bu yıl 16 milyon 500k ile karşımızda ve bir vuruşta bizim tasarımlarımızdan 70-80 k can alıyor. Bu nasıl etkinlik? Bu kadar zor etkinlik npc si olur mu?Açıkça oynamayın demektir bu.

RedCruisers ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  9. Coder

Coder User

G7ZZNSBFFNFGRN78

200000 x Havai fişek cephanesi
    15 x Etkinlik anahtarı
    25 x 2. Seviye Ejderha Ateşi

10. @Star @Bigpatron etkinlik gemisi kesmek uzun sürüyor bu seferde -% bonusa düşmeye başladım rapor ederseniz tabi.

11. etkinlik sıralamasında dün akşam 6 sularında ilk 10 da bile olmayan the yargıç bu gece fiddler benzeri bir programla untiy e müdahale ettiğini düşünüyorum 2. sıradaki oyuncuya 2 katı fark atarak 9315 puanla kendisin birinci yapmış tebrik ediyorum 40 tane amiral gemisinin darbesi kalsa bu puana anca gelir ki imkansız bu sürede

Son düzenlenen: 3 Şubat 2022
    RedCruisers ve LEON181 bunu beğendi.
  12. aldıkları puanları 2x -3x - 5x olarak puan gösterdikleri için artık sıralamalar da usulsüzlük baş gösteriyor elini korkak alıştırmadıgı için göze batmış sıralama işi ya sık sık kontrol ederek ona göre ödül gelmeli yada komple kaldırın millet oyunu emek verenler dogru düzgün event yapsınlar bu sıralamadaki gemilerin bu eventlerden gelecek itemlere çogu ihtiyaçı yok

RedCruisers, LEON181 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. M.D.Dragon

M.D.Dragon User

Cidden getirmiş olduğunuz etkinliğin bir cazibesi yok. Verdiği inci zaten hiç iç açıcı ve kârli değil. Ana gemi demişsin zaten oyunda önde olanların fantezisine dönüşmüş ne sisteme yaklaşabiliyoruz ne de darbe sıkıp sezonu tamamlayabiliyoruz kaldı ki tasarımı nasıl alacağız. Eskiden her etkinlikte markette buff eksik olmazdı maşallah nasıl etkinlik ve düzen anlayışınız varsa gemide tarif bufum yok 1 aydır yağmacı bekliyoruz ne yağmacı geldi ne etkinlikte getirdiniz. Eski etkinliklerin tadı tuzu hiçbir getirdiğiniz etkinlikte yok. Benim anlamadığım nokta bu elinizde imkan varken neden bu kadar oyunu bitirmeye oyuncuyu soğutmaya yönelik tavrınız var anlamıyorum. Sıralama diyorsunuz önceki etkinlikte en alttaki rakiplerine bir sürü fark atan O.w.l isimli kişi ban bile almamış kaldı ki kimsenin almadığı ortada çünkü yalan konuştunuz konuşuyorsunuz. Bu etkinlikte bile maşallah bırakın birincilik ilk 10 bile hayal ama sizin amacınız şu ki onu anladım para yatirirsan debuff almazsın yatirmazsan alırsın gibi bir politika izliyorsunuz bu kesin gibi geliyor artık.

14. CORUS

CORUS User

04.02.2021 16.45 Tarihinde yapılan reset ile birlikte Oyuna atılan etkinlik admiralleri artık gözükmüyor. Etkinlik başından beri gösteren Admiral bilgisi neden artık gösterilmiyor? Madem gösterilmeyecekti neden en başında gösterildi? Belli bir süre gösterilip sonra kapatılacaksaydı neden bilgisi SSS üzerinden verilmedi ?

15. reset neden atıldı merak ediyoruz

16. amerika 3 te sıkıntı yok güncelemeler geliyor sık sık çıkış yapıp tekrar girişyapın tavsiye bendede olmuştu düzeldi.

17.  
  18. Şu Pazara inciyle taçla yulongla alınacak Yağmacı güllesi koysanız olmaz mı ? Neden TL ile ?

RedCruisers bunu beğendi.
  19. GROSVATER

GROSVATER User

sayın admin sorulara cevap verme yetkiniz mi yok. ikincisi admiral gemisini göstermeyi 3 haritaya indiriyorsunuzda caba sikkesi için gereken 1375000000 dp neden aynı devam ediyor burda müneccim mi var ki belli aralıkla cıkan amiral gemisinin yerini herseferinde bilsin. En azından caba için gereken dp yi 500m ye düşürün.bi ihtimal yapma sansımız olsun

RedCruisers bunu beğendi.
  20. Oyun p2w çünkü alt tabaka yani yeni başlayan oyuncular önemsenmiyor. Düşük seviyede olan oyuncuların zaten çok fazla inciye-kristale ihtiyacı var temel olarak fakat etkinlikler bile bunları karşılayamıyor. Düşük seviye oyuncular için farmlayabilicekleri bi düşük dpli sistem gemisi yok ve görevler çok zor 200-300 topu olan biri 10m-20m dpli sistem gemisini nasıl kesebilsin anca başkalarından yararlanabiliyor. Bu görevleri yapabilmeli f2p oynayan bir oyuncu. Paket almaya itilmemeli herkes, etkinlik var ama inciyle bile cephane alamıyor yeni başlayan biri çünkü görevlerden sağdan soldan gelen inciler çok yetersiz eğitimci mi alıcak ? cephane mi alıcak ? kale mi geliştiricek ? yuva mı alıcak ?. Zaten oyunu seven yüksek seviye oyuncular para yatırıyor oyuna katkı veriyor, bari yeni başlayan oyuncular oyundan soğumasın oyuna bağlanabilsin ki ileride katkı yapmayı düşünebilsin.