CHAT KURALLARINA EKLENMESİ İSTEDİGİM BİR KONU

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve нØ尺ØẔ_☆61 tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

CHAT SİSTEMİNE EKLEME İSTİYORSAN EVET İSTEMİYORSAN HAYIR

Anketin kapanma tarihi 9 Mart 2016.
  1. EVET

83,3%
  2. HAYIR

16,7%
  1. CHAT BANINDA EKLEME
    ESKİ SİSTEM GİBİ BAN ATILINCA NE SEBEPLE ATILDIĞI SU SEBEPLE BAN ALDINIZ SEBEBİ BİLİNEN BİR BANIN GEREKİRSE SÜRESİ'DE UZATILABİLİR.

BU SONUÇ BİZİ FORUMA BİLE YAZMADAN BİLECEZ Kİ BEN SU SEBEBTEN DOLAYİ BAN ALDİM FORUM ADMİNİNİN İSİNİ BİR NEBZEDE OLSA KOLAYLASTİRMİS OLACAGIMI DÜSÜNÜYORUM.

KONU ALTİNA OYLAMA ACİYORUM DEGİSTİRİLMESİNİ İSTEYENLER EVET
    YOK BU VAR OLAN SİSTEM DEVAM ETSİN HAYIR

FORUMDA CHAT BAN VE SÜRELİ YAZİYOR BANIN NE SEBEPLE ATİLDİGİNİ BİLEN ARKADASLAR EGER HAKSİZ YERE ATİLDİGİNİ DÜSÜNÜYORSA FORUMA YAZSİN KASTİ BİR SEKİLDE FORUMA YAZİYORSA GEREKİRSE BANİ %? UZATİLABİLİR FORUM ADMİNİNCE BU BİR DÜSÜNCEDİR.

2. hatalı ban aldım bi kontrol edermisiniz 181/19871897

3. Kardeş genel sorular kısmında hatalı chat banları var oraya yazman gerek yeri burası deil

4. Güzel fikir bide şuda olmalı diyelim hatalı ban attılar direk orda hatalı ban bildirme seçeneğide olursa chat penceresinde hemen anında bildirip banı açtırırız zaman kaybetmeyiz

яoтαsız bunu beğendi.