Cassiopeia Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ForumMaster tarafından 16 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar,Kaplumbağa etkinliğinde bir gülle / etkinlik sandığı sınırı olacak mı? Bir bilgi yoksa elinizde yine de iletmenizi isterim ki; gülle konusunda bir sınır getirilicekse karaborsaya hiç gülle koyup da insanların sinirleriyle oynamasınlar boşuna.Etkinlik başlamadan iletin ki etkinlik başladıktan sonra zaten birşey değiştirilmiyor.Oyuncu arkadaşlarımı da bu konuda daha hassas olmaya davet ediyorum.Biz birşey söylemezsek onlar zaten sınırlar koyup bunu daha da daraltacaklar.Herkese iyi oyunlar .İlettiğiniz için şimdiden teşekkürler.
   
 2. Noddegamra

  Noddegamra Guest

  Merhaba,

  Bu konuda maalesef etkinlik başlamadan bilgi sahibi olamıyoruz. Bu tarz bilgiler önceden bizimle paylaşılmıyor. Anlayışınız için teşekkürler.

  İyi oyunlar, iyi forumlar.
   
 3. Cassiopeia’nın Kudreti nedir?
  Bir sunucu “Cassiopeia’nın Kudreti”ni elde ettiğinde, Kaplumbağa Terbiyecisi ve Kaplumbağa Yağmacısı gemilerinin doğuş oranı artar, Kopartan Kaplumbağa ve Kanlı Çene gemilerinin doğuş oranları azalır.
  Dahası, Ejder kaplumbağa folluklarının darbe puanları azalır. Bu sayede, yok edilmeleri daha kolay olur. Yumurtaların ve etkinlik sandıklarının içerikleri de artar.
  “Lonca haritası”: “Cassiopeia Kaosu”, yalnızca Cassiopeia’nın Kudreti etkinken açılabilir.  ee nasıl etkinleşecek bu ?


  ayrıca ''Büyük Av Hayvanı Avcısı'' hangi haritalarda var ?
   
 4. Selam,

  Şuanda etkinliğin ilk günü olduğu için , bütün sunucularda Cassiopeia'nın kudretini elde etmek için 500,000,000 darbe yok edilmelidir.
  Cassiopeia'nın Kudretine gelcek olursak , eğer serveriniz darbeyi geçerse sol üste buffların olduğu yere bir simge gelecektir. Sunucunuzun darbeyi yaptığı takdirde yarın göreceksiniz. Bunun anlamı ise haritada bulunan Kaplumbağa Terbiyecisi ve Kaplumbağa Yağmacısı adlı sistem gemilerinin haritaya şuana kıyasla daha fazla , Kopartan Kaplumbağa ve Kanlı çene adlı sistem gemilerinin tam tersine daha az atılması anlamına gelmektedir. Şuanda 6000 darbe puanına sahip olan Ejder Kaplumbağa Yuvası isimli zıpkınla vurulan canavarın ise, darbe puanı azalacaktır. Net olarak ne kadar olacağına dair maalesef bilgim bulunmamakta. Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

  Saygılarımla.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2018
 5. cassiopeia hangi haritalarda mevcut?
   
 6. ozican2525

  ozican2525 User

  5,17,23/2,29,31/2 haritalarında bulabilirsiniz.
   
  VORSİ(§•ƒ) ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
 7. Menetli

  Menetli Guest

  Selam ,

  @ozican2525 , cevabınız için çok teşekkürler.Konu cevaplandığına göre kilitlenmiştir.

  Saygılarımla.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş