Geri bildirim Cassiopeia Geri Dönüyor 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Sensible tarafından 19 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sensible

Sensible User

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Cassiopeia Geri Dönüyor " hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz,

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. cengizcc96

cengizcc96 User

Oyuna gıremıyorum ??

3. ●ђр●

●ђр● Guest

Reset atılacak biraz bekleyin düzelecek.

4. kolay gelsin iyi forumlar ışık gemilerindeki etkinlik görevinde 16-1 deki kordinata git diye bi görev var inşallah düzeltilir oda

5. reset geldi güvenli limandaki görev npcleri kayboldu.

6. şöyle bir sorum var bende tubbok peti var ve karaborsadan satın alabiliyorum ancak üzerine geldiğimde özelliklerinde hiç bir şey yazmıyor alırsam onun taşını kullanabilir miyim ?
    2. olarak satın alma yerindeki tubbok u satın alsam ondaki taşları kullanabiliyor muyum ( hatırlatma tubbok petim zaten var )
    3. olarakta bu Roy petinin özellikleri sanırsam %10 kaçınma ve %10 isabet bunun taşlarını çıkarttıgımız zaman özelliklerinin düşme ihtimali varmı ?

7. *Merciless*

*Merciless* Guest

restart geldiği zamanlar görev vericiler vs bir süre sonra oyun haritasına eklenmektedir bu yüzden beklemelisiniz.

8. 12-2 deki limanda var bi etkinlik npcleri

9. (başardın cassiopeianın gücü yakında elinde olacak.= ekranda bir kaç sefer gözüktü ne anlama geliyor.?

10. adminler bu etkinlik npcsinde 15 lvl ışık gemisi olan arkadaşlar da 16-1 deki kordinata git diyor düzelme ihtimali varmıdır bunun :)

11. mamı_55

mamı_55 User

Bence önceden olduğu gibi korumalı haritalar olmalı. gemim 13 level ama güçlü değil. etkinlikle ilgili görev yapmam bile çok zor oluyo. etkinlik 2. haritadan itibarenmiş peki ben ve benim gibi olanlar nasıl kasılacak etkinlik sadece gemisi iyi halli olanlara mı ?

12. *Merciless*

*Merciless* Guest

görevi iptal edip tekrar almayı deneyin

13. inşallah bu sorun çözülür yarıda kaldı görevler :)

14. modum görevi iptal edip tekrar alıyorum gene aynı durum ışık gemisine 16-1 deki kordinata git diyor inşallah düzeltilir bu sorun yoksa ışık gemilerine haksızlık olcak :)

15. *Merciless*

*Merciless* Guest

bizim 15 lvl oyuncu yaptı aynı şekilde farklı alt haritadan bir görev geldi ama bilmiyorum bizlere verilen bir bilgide yok henüz bu konuda

16. hmm modum hangi güvenli limanda yapıldığını sorarmısınız 12-2 ve 7-4 teki haritalara gidi alıp iptal edip denedim gene 16-1 dedi

17. Aynı sorunu ben de yaşadım; 2/1'deki Güvenli Liman'dan belki 10-15 kez görevi alıp, iptal edip tekrar aldıktan sonra anca 2/2'deki bir koordinata verdi görevi.

18. 16-1 56-ao kordinatı çıkıyor son olarak 2-1 deki limanada bakayımda inşallah düzeltilir bu sorun

19. sizin iptal edip denediğiniz görev 4 farkı kordinata git 10 tane oyuncu batır olan görevmi

20. Hayır, ben ilk görevden bahsediyordum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.