Cassiopeia - Canavarların Anası 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 12 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_turtle_2022.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan bu etkinlik hakkında görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. mks705

mks705 User

ETKİNLİK SANDIĞI anahtarı 1000 İNCİDEN SATILMAKTADIR.
    1 günlük indirim paketi alsam %25 indirime girip
    750 inciye tanesini alabilir miyim ?

3. 45herkez

45herkez User

Evet alabiliyorsun

4. mks705

mks705 User

eyvallah üstat tamamdır

#konu kilit

5. mks705

mks705 User

merhaba dostlar yine ben

etkinlik başladı görev yapmaya ve npc kesmeye başladım çaba etkinlik bölümünde 2 tane olay dikkatımı çekti yardım istiyorum.
    1. kablumbağa görevlerini bitir diyor ben elissa dan 2 grev bitirdim. orada ilerleme olmadı.
    2. kablumbağa npclerine hasar ver diyor. terbiyeci ve koparanları gördüm kestim hatta koparandan 10 tane kesip ilerleme aldım ama 0 hasar gözüküyor. yardım edermisiniz ?

6. EymenMuaz

EymenMuaz User

Etkinlik NPC'lerinin sayısı neden bu kadar az acaba etkinlik var ama batırmaya etkinlik NPC'si bulamıyoruz.

7. yarın etkinlik bufu geldiğinde sistem çoğalır bu günlük böyle

8. sen oyuna yeni başladın sanırım o görevlerin üstüne gelince senden hangi görevleri yapmanı yada hangi sisteme hasar verince saydığını yazar hasar görevi her sisteme için değil ana gemilere vurduğun hasarı kabul ediyor

9. bu sisteme amiralle vurduğumuz zaman tp ep gelmiyor hata mı yoksa bilerek mi kapattınız

10. selam tasarımın istediği Bir milyon Taç bende yok nasıl alacam tasarımı yada taçı?

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

12. Büyülü nişan konusunda bir açıklama yok nereden bulacağız pazarda sadece 5 adet vardı onuda aldık bitti

13. Tasarımın üstünde taş bile yok yazık onca taç verirsen

14. Mikelanj*

Mikelanj* User

büyülü nişanı nasıl kasıcaz sadece markette var marketten başka yerde nişan düşüyor mu

15. 1 x Korsan Çivisi aldın. bu nedir

16. üretim malzemeleri

17. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

amiraller cok az ödül veriyor attımız cephaneye yazık

18. Tasarım düşüren var mı ya görselini paylaşabilir misiniz?

TCG_vatoz ve inançbey bunu beğendi.
  19. ~Goliath~

~Goliath~ User

Selam , başlayacak olan etkinliklerin sss bölümü yayınlanırken en alt kısmında etkinlikte sunulacak tüm tasarım ve petlerin bilgisinin olduğu kısıma görsellerinide koyarsanız seviniriz.

TCG_vatoz ve inançbey bunu beğendi.
  20. merhabalar etkinlikte casipelloda puan kasmak için gemimi oyuk gülleyle vursun diye oyunada bıraktım eksi 90 buf aldım neden böyle birşey yapılıyor botçular fink atıyor ben ise puan kasmak için bıraktıgım buff uygulanıyor bu nasıl saçma bir sistem şeklidir