Canavara Giden Yol 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hyden

Hyden User

ben sadece 1 mini haritaya girebiliyorum diğerlerine gitmek istediğimde pencere kapanıyor öylece duruyor. karaborsa da kapalı.

2. carbon™

carbon™ User

haritalarda 1 yada 2 enkaz var enkaz bulamıyoruzki
    havai fisek 400 inciydi önceden
    oyukla sıkılacak npc yok ama etkinlik yönergesinde bi taen npc ye oyukla sıkılabiliyor yazıyordu
    ve hata var galiba toz derviş atılmıyor haritalara
    atılıyorsada yamıyor haritada suraya felan atıldı diye

3. ogygia haritasına hiç girmememe rağmen 29 antik nişan istiyor. Şu sorunla bi ilgilenir misiniz @Bigpatron

4. carbon™

carbon™ User

karaborsadaki petlerin özellikleri üstünde yazması lazım bu nasıl bir sacmalıktır

5. selami

selami User

biri anlatsın şu dervişi neden keselim :D verdiği ödüle bak :D
    2016-08-18 14:03:37
    Toz Derviş adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    20 x Lanetli ruhlar aldın.
    15 x Plato sikkesi aldın.
    1 x Plato sikkesi aldın.
    1 x Plato sikkesi aldın.
    10 x Lanetli ruhlar aldın.

6. ana tasarımı nereye attığı belli değil nasıl attığı belli değil 100 . puanı yapanamı atıyor rastgelemi belli değil 2 tane gemi son atış beklettik 80 pşuıanda kestik nereye attığı belli değil 2/1 den 3 4 5 6 7 8 haritalarına 1 er tane oyuncu gödnerdik 100 puan sıfırlandı nereye attığı belli degil bu toz devişin

ayrıca nesia kötülük yuvası göründü diyor ne bu ne işe yarar

7. haritada etkinlik sandığı yok

8. selami

selami User

hasan kesmeni tavsiye etmem kardeşim :D

9. ben özele girdim akşama kadar kimse gemi kesmesin düzeltirler

10. etkınlık sandıkları ıyı ama fosfor verıyor ne alakası var havaı vermıyor da fosfor verıyor kesınlıkle bı hata var mantıklı değil

11. etkinlikte vezirin sırrı oyuk olması gerekirken elitden başka sıkılmıyor sandıklardan sadece fosfor cıkıyor inci verilen haritaya girilirken ki inci düşürülmüş bu nedir ya

12. Bence sandıkların sayısı arttırılmalı cok güzel ancak haritalarda cok az bulunmakta.

13. Aix73

Aix73 User

Etkınlık dıger sene gıbı kabak kar ve kalp kırıcıyla yapılması gerekırken havaı fısekle yapılıyor bana gore bır zarar bu havaı fısek ıle yapılacaksa ıncı odulu de konulmalı ıcıne.veya en mantıklısı sandıkalrın ıcınden sandıktan çıkan fosfor degılde onun yerıne kalp kırıcı kar gullesı ve kabak gullesı çıkmalı

TiryakiHasan bunu beğendi.
  14. Aix73

Aix73 User

hem cogalılmalı ve ıcerıgı degıstırmelı

15. OutLaw_07

OutLaw_07 User

sandıklardan havai çıksa çok güzel olur.durmadan fosfor ve kabuk kırıcı çıkıyor

16. ŞU HARİTALARDA BULUNAN ETKINLIK NPC LERİ NİYE BU KADAR LANETLİ RUH VERIYOR 1 TANE NEDIR YA ŞAKA GİBİ 5 MİLYON CANI VAR SIKTIGIMIZ GULLEYE DEGMIYOR

17. sandıklar süper tabi bulana ...anlamadığım nokta ise etkinlik gemilerini vuracağımız gülle çıkmıyorki sandıktan başka gülle çıkıyor ne alaka ise ...yoksa diğer etkinlik için stok yaptırıyorlar.

18. Görevler bende 2 tane bazılarında 3 taneymiş neden böyle 3. görevde 20k inci veriyormuş

19. Sandıklarda neler çıkıyor, yazarsanız sevinirim.İnce çıkmıyor herhalde.

20. selami

selami User

solon sikkesi ve plato sikkeleri açıklamaları da yanlıştır bu arada

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.