Canavara Giden Yol 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tamamen keyifsiz bir etkinlik ve uğraştırıcı.

яoтαsız bunu beğendi.
  2. carbon™

carbon™ User

plato sikkesiyle gir
    sadece kırmızı gemiyi serbest bırak o emba ları temizler sen sadece ana canavara sık

3. "Az önce bir Nesaia Antik Kötülük Yuvası haritasında göründü!" bildiriminin normal haritalarda görülmesi ne işimize yarıyor?

4. Ruhlar kendi aralarında takas olmalı örneğin 250 ışık yayan ruha karşılık 500 lanetli ruh vermeli lütfen iletin...

яoтαsız bunu beğendi.
  5. öyle denedik en başta da embla yı temizlemiyor ki çoğaldıkça çoğalıyor yetiştiremiyor :D

яoтαsız bunu beğendi.
  6. yetişir sen tam olarak serbest bırakamamılşındır,Çünki cıktıgı an kesiyor..

7. Ben iki yardımcıyla beraber girdim; ne şifacı şifayı yetiştirebildi, ne kırmızı gemi yardımcıları kesmeyi yetiştirebildi; yardımcılar ordu oldu, kırmızı gemiyi batırdılar, haritayı bitiremedim, nişanlar da attığım gülleler de çöpe gitti.

8. Nasıl serbest kalıyor peki

9. Aix73

Aix73 User

sandıklar coğaltılmalı

10. kırmızı gemiyi serbest bırakıyorum ama emblaları temizlemiyor canını yarıya dusuruyor bu da çoğalmasına sebep oluyor :(

11. solon kullan dırek batırıyor embaları

*KiLiSLi*ReiS*bl©g* bunu beğendi.
  12. FIRTINA52

FIRTINA52 User

lanetlilerimiz tamamlanmadı, ne zaman düzeltilecek bilgi verebiliyor musunuz?

13. Aix73

Aix73 User

kara sakal yok ıncı kasamıyoruz artık gelsın

14. evet kaba sakal ı geri verin

15. 1. oluyom top allamıyom bu etkınlıkte toplam 47 top borcu var seafightın bana asla alamayacağım 47 top bu etkinliği bir daha istemiyorum çıkmasın

16. Aix73

Aix73 User

200 antik nişan oldu şehzadenın kılıcı kesıyorum antık nısan eklenmıyor

17. carbon™

carbon™ User

turuncu sikkeyle gireceksin o embalara tek atıyor

*KiLiSLi*ReiS*bl©g* bunu beğendi.
  18. KARA SAKALI GETİRMENİZİ RİCA EDİYORUZ ETKİNLİĞİN 4 GÜNÜ KALDI

19. tiger_foo

tiger_foo User

Doom ve undine

20. manku