Calypso'nun Gazabı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_wrath_of_calypso_2022.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Calypso'nun Gazabı etkinliği hakkındaki fikir, görüş ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Eee Pazarda çıkmamış herhangi birşey

3. Etkinlik npcleri çok az arttırılması lazım

Selen1453 bunu beğendi.
  4. REİS*38

REİS*38 User

Merhaba,

Nikolaos’un İtibarı ne işe yaramaktadır. Herhangi bir seviyeye geldiğinde avantajı vs bulunuyor mu ? Ayrıca cin açığı konusunda bir gelişme bulunuyor mu :) ?@Star

Saygılarımla

5. mr.gold**

mr.gold** User

Paket icerikleri zayif malesef.Kara borsadaki bazi teklifler normalin 2.5 kati fazla.(Adi ustunde kara borsa olmus:) Tamir ederken tilsimlar kullanilamiyor..Etraf yeniden botcular ile doldu..Genel olarak bazi isler cok sacma,mantiksiz ve orantisiz bir politika var,mesela pakette 10 5.seviye tarifi veriyor ama 15.adet alabiliyorsun.. 2x aldin 5 tanesi baska kara borsaya kaliyor... Takilmiyim boyle seylere diyorum dayanamiyorum kusura bakmayin :D

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Görevler için ;) İtibar sınırları var.

REİS*38 bunu beğendi.
  7. synthetiic

synthetiic User

Geçtiğimiz iki seneye göre siren sayılarında gözle görülür bir azalma olduğunu, haritalara gramaj hesabıyla dağıtıldığını düşünüyorum, ilerleyen günlerde buna yönelik bir çalışma olacak mı, yoksa bu şekilde kalması mı bekleniyor?

8. ışık yayan ve lanetli ruhların ne kdar olduğu biriktiği gözükmüyor.

9. KUPAY07

KUPAY07 User

Hangi yeni tasarımları alabilirim?
    • Sirenlerin Şarkısı (oyun içi mağaza)

o 27.Seviye Top Hasarı
    o 26.Seviye Zıpkın Hasarı
    o 26.Seviye Kaçınma Şansı
    o 26.Seviye Darbe Puanı
    • Homerik Taktikçi (oyun içi mağaza)
    o 27.Seviye Zıpkın Hasarı
    o 26.Seviye İsabet Olasılığı
    o 26.Seviye Hasar Önleme
    o 26.Seviye Kaçınma Şansı

pazarda bu gemilerin seviye taşları böyle değil daha düşük bir yanlışlık mı var yoksa ben mi yanlış bakıyorum.

10. yetenekleri kaleleri gemi taşları eksik kalmış korsanlar için gayet güzel etkinlik oldugunu söyleyebilirim

11. Birçok kez konuşuldu diye biliyorum ama lanetli ve ışık yayan ruhlar biri cephane biride anahtara dönüşücekmi diye duydumda doğrumdur ? Cephane olan varsa bu hangi cephane ve ölçüsü varmıdır

12. lanetli ve ışık yayan ruhlar ne verdi ?