Calipsonun Gazabı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 19 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nerde bu etkinlik npcleri ya.Güya etkinlik var haritalarda sistem yok.

2. lanetli ve ışık yayan ruhlar neye dönüşecek. Ne zaman açıklanır.?

3. görev vericide 1800 şöhret sonrası verılen 5 ışınlamadan başka görev varmı. günlük şöhret verenleri boşuna yapmayalım

4. Bende sodum daha önce Genel tartışmadan konuyu kaldırmışlar galiba, burdanda sordum yine cevap yok burdaki yetkililerde bilmiyor sanırım.

ZODİAC-DSF bunu beğendi.
  5. Bir etkinlikle avcılıktan toplayıcılığa düşürdün bizi Seafight alacağın olsun, 22/1 haritasına tam 10 dakika arayla atılan bol miktardaki kargoların her birinden 2 kristal toplamaktan gözlerim bozulacak neredeyse, #calypsobahanekargosahane :)

6. CALYPSO GÖREVİNİ YAPAN VARMI ETKİNLİK GÖREVİ OLAN ?

7. Türkiyede yaşıyoruz türkçeden başka dilde bir açıklamayı kınıyoruz etkinligin son günü olmasına ragmen yayınlamadıgınız etkinlik ss ni hala bekliyoruz ayıptır.görevinizi dogru yapmanız gerekir.Eger yapamıyo iseniz bırakın sizler yüzünden bu oyun bir adım ilerleyemedi.

Son düzenlenen: 6 Mart 2017
    ZODİAC-DSF, яoтαsız ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. heaty

heaty User

şimdi BÜYÜK harf yazımı için uyarı yersin .zaten Burda 3/2 değerde uyarı atılıyor sadece :) Bizim forum almış başını gidiyor zaten.

9. cαρτ

cαρτ Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği, büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı düzenle seçeneğinden düzenleyiniz.

İyi Oyunlar.

10. cαρτ

cαρτ Guest

Merhaba,

Heryerde olduğu gibi forumunda bir kuralı bulunmaktadır. Büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır. Bizde doğal olarak forum kurallarına uymayan kişileri uyarmaktayız.

İyi Oyunlar.

11. sy mod karaborsada usta aletleri buff undan sadece 10 günlük alabildim ve kayboldu 20 günlük hakkımız yokmuydu supporta yazdım bekleyin belki gözükür gözükmezse bizim yapabileceğimiz birşey yok karaborsaya müdahale edemiyoruz deninli 2gün geçti hala gözükmüyor alıcağımız buf gümbürtüyemi gitti böyle bişey olabilirmi normalmi acaba

12. cαρτ

cαρτ Guest

Merhaba,

Karaborsada bulunan belirli bufflara maksimum 10 gün sahip olabilirsiniz. Gözükmüyor olması normal bir durumdur.

İyi Oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2017
  13. diğer buflardan toplamda 20 gün aldım ama
    yani 10 günlük satılan ve 1er günlük toplamda 10 gün edicek şekilde satılanlar var toplam 20 gün usta aletleri buf unu 1er 1er satılandan 10 gün aldım diğer 10günlük tek satılan paket kayboldu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2017
  14. cαρτ

cαρτ Guest

Merhaba,

Supporttan gelen cevapta dediği gibi beklemek zorundasınız o zaman. Yapabileceğiniz başka bir şey bulunmamaktadır.

İyi Oyunlar.

15. 10 günlük alınan karaborsada gözükmesi için 1 günlük alınanın bitmesi gerekiyor 10 gülüğü önce alırsan 1 günlükler karaborsadan kaybolmuyor

16. bilgilendirdiğin için sağol
    bu bi oyun hatası heralde başka açıklaması yoktur sanırım

17. Oyun hatası değil, buff'ların kuralı bu :)

18. Etkinlik sonunda bu ruhlar neye dönüşecek ? Onun bilgisi Türkçe olarak yayınlanacak mı?

19. Bu Ruhlar Ne İle Takas Edilecek Bilgisi Olan Var Mı Harcayalım Mı Kalsın Mı ???

20. Artık şu ruhların ne ile takas edileceği açıklanmalı etkinlik başlayalı yarım ay oldu hayla türkçe sss eklenmedi ruhların ne ile takas edileceği açıklanmıyor bu ne sorumsuzluk!!!

TiryakiHasan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.