Cadı Gecesi Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_witchnight.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Cadı Gecesi Etkinliği 2022 hakkındaki görüş, fikir ya da düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de her zamanki gibi forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. etkinlik tek iyi tarafı yağmacı cephanesini inci ile alabilmemiz

3. bizi her zaman ki gibi auto target ve ve npc botcularının eline düşürdüğünüz için teşekkür ederim. son atışı ben yapacağım tiryakihasan amiral gemisini cıkarttı diyecek ama başka haritaya atacak ben gidene kadar 20 tane gemi aralarına girene kadar 2-3 auto targetcı tarafından tek yiyeceğim hiç değilse cıkaran kişinin yanına atsında botcular gelmeden 2 dakika rahat rahat sıkalım ödülünü alalım

oyunda hala 2 kum ve 2 cin basan mevcut adama yağmacı güllesiyle 50bin vuruyorum ben bu vuruşu 3-4 sene önce yapıyordum

4. kiribati

kiribati User

Etkinlikte birinciyim son tasarımı alamadım şans diyeceksinizde böyle de bir şans yok 37 kez yanan cadının darbesini aldım o kadar darbeye girdim vermiyor alan varmı varsa resmini atabilirmisiniz

Son düzenlenen: 2 May 2022
  5. kiribati

kiribati User

Merhabalar kolay gelsin Deniz Cadısı (olası ganimet) o En az %6 hasar veren her oyuncu küçük bir şansla Kristallerin yanı sıra Deniz Cadısı tasarımını (Geri Çekilme Kristali) veya Süpürgetaşı tasarımını (Geri Çekilme Kristali) kazanır.
    o En yüksek hasarı veren oyuncu küçük bir şansla Kristallerin yanı sıra şu tasarımları kazanır: Süpürgetaşı (Geri Çekilme Kristali), “Kötü Cadı” (Geri Çekilme Kristali), Deniz Cadısı (Geri Çekilme Kristali) kazanır. denilmiş ve ben şuan etkinlik birincisiyim 40 kez darbesine girdim yanan cadının ancak yanan cadı npcsi bu tasarımı vermiyor veren arkadaşlar varsa resmini atsın lütfen bir hata mı var acaba oyunda teşekkürler.

6. Aynı sorun Kara Kedi sisteminde de var bence, etkinliğin başından beri yüzlerce batırdım ama hala düşmedi tasarım. Yanan Cadı bir tane verdi sağolsun :D

https://www.hizliresim.com/khmpido

7. kiribati

kiribati User

helal olsun benim 39k puanım var 54 kere darbesine girdim etkinlikte alamadım :D

8. kötü cadı tasarımının resmini atar mısınız