Cadı Gecesi Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. integral1

integral1 User

Etkinlik NPC'leri çok az değil mi o çok fazla oyuncu var nerdeyse 1 - 2 atış yapabiliyoruz kara kedilere

2. ve de 120 saniye işi hiç vuramamamızı sağlıyor...

3. saltı

saltı User

güçsüz olan arkadaşlara sesleniyorum. Bu etkinlik sizin için fırsat kaçırmayın sakın.

-onur824- bunu beğendi.
  4. adamlara nefes aldırsalar kaçırmayacaklar :)

-onur824- bunu beğendi.
  5. bugun npc sayısı daha az gıbı nedense :) artırılacagı yere dusuruyor sankı zaten bu saaten sonra artmaz.

6. Bu kara kedi gemisi hareket ediyor tamam onu anladık ama neden sürekli adanın içine gidiyor hepsi adaya gitti kesemedim kaç tanesini

7. 4 günlük etkinlite sistem azlığı baştan belli zaten etkinliğin yarısı bitti daha sistem artıracaklar . Dalga geçiyorlar zamanımızı daha çok oyunda sistem arayarak geçirelim diye , çok ucuz hareketler bunlar seafight !

8. NE GÜZEL ETKINLIK BEE HARITA ETKINLIK GEMİLERİNDEN GEÇİLMİYOR VALLAHA :D rapor edilmişti en son da daha bırsey yok ters rapor gitti herhalde sıstem gemılerı azaldı nedense sayın yetkilii @Star @Menetli

9. çok sistem var azaltılmalı mesela 45 haritaya 1-2 tane atsınlar :)

10. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Azaldığına dair bir bilgi gelmedi bize.

11. -onur824-

-onur824- User

Selam, etkinlik gemileri çok az. Haritada çok az sayıda büyülü Kurban çıkıyor. çıktımı da hemen kesiliyor. Çünkü oyuncu sayısı çok. Rapor ederseniz seviniriz. İyi çalışmalar :):)

Son düzenlenen: 2 May 2020
    Wajwakana bunu beğendi.
  12. Wajwakana

Wajwakana User

Herkes aynı sorundan yakınıyor. Etkinlik gemilerinin sayısı çok az. Sanırım her haritaya 2 adet atılıyor. Fakat aynı haritada gemi arayan kişi sayısı en az 25 30 kişi. Bu şekilde etkinlikten keyif alamıyoruz. İnci kasamadıktan sonra bu etkinliğin ne avantajı ne gibi bir havası olsun ki?

-onur824- ve [TR]Isquzar[41] bunu beğendi.
  13. Oyuna giriş yapılamıyor.

14. büyülü kurban npc si bulalım derken kendimiz bizden güçlü tasarımı olanlara kurban oluyoruz. Bu nasıl iş seafight oyunda etkinlik gemisi yok. ama etkinlik adı var.

-onur824- bunu beğendi.
  15. NePs

NePs User

Etkinlik npcleri çok az dakikalarca gemi arıyoruz ki denk gelelim canı da az olduğu için bazen hemen bitiyor. yetişme şansı sıfıra yakın. Şanslıysak yanımızda çıkarsa vuruyoruz. Daha sonra npc peşinde dolanıyoruz :D Npc sayısının azlığı tekrar rapor edilirse sevinirim.

16. mertt80

mertt80 User

etkinlik bitti mi bitmedi mi diye etknilik sayacına baktım yani o kadar ki sıkıcı şu karantina günlerinde sağlam bir etkinlik çıkarsanız olmuyor muydu ala geçen yılki etknilikleri koyuyorsunuz discord tan da yazıyorum burdan da değişiklik yok ayrıca etkinliğin süresinin uzaması lazım tr de diğer svler daha çok kastı biz kasamadık inci gülle vs.
    Valla şimdi çıkıp balkabağı eventine kadar girmesem mi diyorum o nasıl etkinliktir öyle ki map kasıyordu NPC'den :D

Son düzenlenen: 2 May 2020
  17. cadı gecesi etkinliğine giriş diye bir ödül sistemi var sezonda nasıl kazanılıyor bu ödül bilen varmı ? 0/1 50 çaba sikkesi veriyor

18. ManweTR

ManweTR User

abi güllelerim bitti yanımda büyülü kurban çıkıyo vuracak güllem yok nasıl gülle kasarım oyuna yeni başladım yardım edin

19. NePs

NePs User

Oyuna girdiğin her yeni günde o artıyor. Yani etkinlik varken oyuna girmen yeterli. Server saatine göre ertesi gün olduğunda bir daha veriyor falan öyle. 3 kere girsen bitiyor.

Pazardan alabilirsin gülle.

20. Wajwakana

Wajwakana User

Bu kadar talep varken hala gemi sayısının artmaması sanırım umarsanmadığımızı gösteriyor. Cm'ler forumda belirtin diyor belirtiyoruz sonuç yok ? Etkinlik bitti zaten arttırsanız ne olur ki şu saatten sonra.