Cadı Gecesi Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_1.png

Oyunumuzda yapılacak olan Cadı Gecesi Etkinliği 2020 hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bu konu başlığı altından bizlere saygı, sevgi ve forum kuralları çerçevesi içerisinde bildirebilirsiniz. Sorularınızı sormadan SSS okumanızı tavsiye ederiz.

SSS | Buradan

Seafight Ekibiniz.

2. Kara Kedi gemisi kendi kendine yok oluyor

3. Etkinlik ortalama bir gemi için ne kadar karlı?

4. etkinlik cidden çok çok karlı etkinlik ama sistem gemileri artırılmalı biraz onun dışında son zamandaki en iyi etkinlik birde yağmacı ceohanesi ucuzlasa

5. mertt80

mertt80 User

Şok şok şok !!!
    Etkinlik gemileri Covid-19 yaydığı gerekçesiyle 100 mil arayla durmaları yasağı geldi. Sadece Gemilere mi geldi yasak ?
    Hayır aynı şekilde enkazlardan ve sandıklardan da yayılabileceği endişesiyle onlarda yasağa dahil.

CM ne zaman gözümüz doyacak etkinlik gemilerine bundan öncekiler küçük etkinlikte anlıyorum bu da mu küçük :D bu da mı gol değil biz NPC'leri arayacağımıza NPC'ler bizi bulsun. Top hasarı kasmayı bıraktım gemi hızı kasacağım valla :D

6. NePs

NePs User

böyle olacağı zaten yazıyor ki :D Hiç okumuyorsunuz TR olarak genel problemimiz bu

7. Star

140 saniye süresi var.

8. Her etkinlik aynı terane 20 dakikada 1 gemi ya görünür ya görünmez sıkıldım çıktım etkınlıkten , meydan otoculara kalır akşama zaten

[TR]Isquzar[41] bunu beğendi.
  9. sistemlerı artık cogaltın yeter gercekten. her etkınlınlık aynı şeyi yaşıyoruz artık sıkıldık bu durumdan bir ton oyuncu var ama her harıtada 10 15 dk da bır 1 2 tane sıstem gozukuyor neye gore kıme gore atılıyor bu . ayrıyetten gemı nıye kayboluyor bu kara kediler ne saçma ya.. gerçekten birini kesmeden dıgerı kayboluyor yakalyan baslayana kadar 2 tane anca kesmıs olacaz 3 bosa gıdeecek nerdeyse. kaldırsınlar akybolma süresini gemılerde cabuk atsın bıldırırsenız sevinirz.

10. fetih_1453

fetih_1453 User

aynen bir hevesle bekliyordum ama gördügüm etkinlik hevesim kalmadı

11. Star

Selam,

Arkadaşlar sistem gemilerinin azlığından dolayı gerekli geri bildirimler yapıldı. Umarız gereken yapılır.

12. NePs

NePs User

120 olmasın ?

13. Gemi sayısı o kadar az ki. 1 saatir oyundayım 1 tane tek kestim etkinlik npc si. Botlar ve 45 level adamların alt haritalarda gezmesi de cabası. Lütfen raporlarınıza ekleyin etkinlikte boş boş geziyoruz.

14. Star

Olabilir aklımda 140 kalmış :)

15. ManweTR

ManweTR User

10 levelim elit cephanem bitti oyukla da vurulmuyor zaten boş boş geçecek şimdi etkinlik...

16. tasarımın görüntüsü varmı acaba ?

17. Star

Buyurun

18. tamam teşekkürler adminim bende varmış bu tasarım :D

19. Star

;)

20. NePs

NePs User

İnsanlık hali :D Etkinliklere küçük sevilen tasarımlar konsa aslında yüksek mebla incilere satılsa falan güzel olur diye düşünüyorum Star Bey