Buz Kraliçesinin Dönüşü 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu günler arası etkinliği bu gün mü başlayacak

2. @Star Adminim forumda en az 20 sayfa açınca yapboz parçası veriyor diyordu 1 parçam eksik kaldı bütün takvimleri açtım ama alamadım ne yapmalıyım.

3. Kardan adam bı ara hangi haritada çıktığı gösteriliyor şimdi göstermiyor tekrar görünür halde olması güzel olur ekstradan istenilen 350 yerine bunu 100 e indirmek daha iyi olur herkes rahatça keyif alsın oyundan

4. AYDOĞDU60

AYDOĞDU60 User

Star konuyu birleştirdiniz birde cevap yazsaydınız zahmet olmassa bu kaplumbaga yuvası etkinlik görevini nasıl yapacaz

5. @Star Haldor Olafsson Donmuş Taht görevinde Şunları başarıyla tamamla : 1x Kaplumbağa Yuvası (0/1) ne olduğunu öğrenebildiniz mi?

6. blackgo31

blackgo31 User

500 den başlar

7. selam 1 yapboz eksiğim kaldı baston şekeri para ile satın alamıyormuyuz?

**facia** bunu beğendi.
  8. erşan367

erşan367 User

teşekkür ederim , ama marketteki kardanadamdan bastona çevirme bir kez yapılırsa yine yetişmez parça

9. erşan367

erşan367 User

marketteki kardanadamdan baston şekeri alma(250 kardanadam 750 baston) sadece bir kez mi alabiliyoruz yoksa dilediğimiz kadar mı

10. Eski bir videodan ekran görüntüsü aldım. Zamanında oynayanlar mutlaka olmuştur bu etkinliği artık ne etkinliği ise.. Bu etkinlik tekrar gelse güzel olmaz mıydı ? Özellikle ''Pirate King'' tasarımı.

Ne bileyim değiştirilip korsan lordları etkinliğine çevirilip de gelebilir belki ama bu ''Pirate King'' tasarımı benim bildiğim çok uzun zamandır yok piyasada.

-KaRşIYaKaLı-[RNN] bunu beğendi.
  11. gelebılır güzel eventlerımız vardı unutulup gıdenler yenıden verilen ödüller düzenlenıp eklenebılır aslında

-KaRşIYaKaLı-[RNN] bunu beğendi.
  12. En eskilerden Timat ejderha etkinliği vardı. Başına 30-40 gemi toplanır keserdik. Az vururduk , çok darbe yerdik ama oyundan çok zevk alırdık. Keşke bir daha o etkinlik gelse .

13. Ne zaman kapanacak bu oyun acaba