Burç Topu Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 14 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. para verip paket alıyoruz. top ve uzatma tariflerini dönüştürmek için malzeme satın almaya zorluyorsunuz , hadi onuda geçtim her malzeme satılmadığı gibi boşa aldığım bir sürü tarif elimde patladı sadece top değil uzatmaların tarifleride elimde patladı . sattığınız her paket içerik aldatmacası merdiven basamakları gibi düşünürsek 1 var 3 yok yada 2 var 1 yok 4 ve 5 var 6 . basamak yok. ne güzel dünya kurmussunuz kendinize
    burç topu tariflerini 10 yıl elimdemi tutacam ben? bu tarifler 10 yıllık tahvil kağıdımı değerlenmesinimi bekleyeceğim derebeyi topları çıktı

satılan paketlerin hiç birinden %100 yararlanamıyoruz

2. Önümüzdeki sezon burç topunun malzemelerini ve tariflerini sezona ekleyeceklerini düşünüyorum.Dünya yaranın pili bitti çünkü.Eklemezlerse oyun için amaçsız bir 3 ay olur ,online sayısı düşer.Bir çok oyuncu şuan da yılmış durumda.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bu şikayeti daha önce de iletmiştik. Yine ileteceğim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.