Buglar

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve ka! tarafından 30 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ka!

ka! User

Çok merak ediyorum neden her çıkan paket vs buglu oluyor?
    Efendim script calıstırdık düzelticez ya atı alan üsküdarı geçtikten sonra sen adamın itemini topunu incisini -ye düşürsen ne olur ki? Ver bana 500 tane 1.sv dünya yaran topu.. sonra -500e düşür umurumda olur mu?

Sorun ne biliyormusunuz liyakat yok. 3-5 kuruş para vermemek için işinin ehli kişiler yerine tüm görevliler kod ile çalıştırılan oyunculardan seçiliyor. Ucuz etin yahniside yavan oluyor böyle.. Ya 20 gemi aynı haritada olunca gemi gitmiyor diyoruz siz paket çıkarıyosunuz paketide buglu çıkarıyosunuz.. Eleştiri sınırları içinde kalmak için o kadar uğraşıyorum ki anlatamam.. Tabii bunları yazdım diye hiç birşey değişmeyecek onunda farkındayım gören ilk yetkili ya kısa bi cevap verip konuyu kilitleyecek yada direk silecek.. Sonra efendim server birleştireceğiz.. Birleştir birleştir en son tüm serverleri birleştirdiğinizde elinizde 100 oyuncu kalınca ne yapacaksınız onu merak ediyorum

DaDaŞ_25 bunu beğendi.
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

İşe siz alıyorsunuz herhalde programcıları? Bu kadar emin konuşup, her şeyin bu kadar basit bir şekilde halledilebildiğini düşündüğünüze göre zamanında sizde şirkette falan çalıştınız sanırım? Hiç bir oyun mükemmel değil illa ki teknik hatalar, açıklar vb. şeyler olacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.