Büyük Vezirin Gölgesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ECHELON

ECHELON User

@Star Elimizdeki ruhlara ne olacak halen bir cevap yok. Ne zaman gelir bir cevap tahminince ?

2. NePs

NePs User

Etkinlik anahtarları, normal sandık anahtarlarıyla, Ruhlar da cephanelerle eşdeğer sayılacak.

Etkinlik SSS inde cevap mevcut zaten

3. BIRAKTI

BIRAKTI User

Şu programcılar hala işi çözemedi ya çok fazla veriyor yada çok kıt bu ruh inci enkaz ve sistemlerde genelde aynı mega serverde bir haritaya 4 tane sistem atılırmı kardeşim yüzlerce oyuncu var şuna bir standart tutturun insanlar soguyor oyundan keyif verir hale getirin biraz Etkinlik güzeldi sadece sistem ve enkaz az atıyordu ruh kasmak gerçekten çok sıkıntılıydı alternatif koyacaksınız ruh kasmaya sandık veya enkaz da ruh verebilirdi yada mevcut sistemlerin verdiği ruh sayısı biraz daha arttıralabilirdi bunlara biraz dikkat edilirse birşeyler olacak gibi iyi öalışmalar

TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. ruh başına kaç gülle verecekler onu soruyoruz?

5. XAugustinX

XAugustinX User

Yanlış hatırlamıyorsam 1-1 olacak :D

6. komik değil mi 2 salvoluk cephane :D:D

7. nasil etkinlikti bu anlamadim 800 kadar lanetli 300 kadar isik yayan anca kasabildim hicbir sey de alamadim hjsdhjs yapmayin soyle etkinlkler bir daha nolur ya

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. Gosterip duruyorlar

9. *MV1*

*MV1* User

Mahareen Yadigârı nedir arkadaslar

10. Botlar aldı sadece her paketi.