Büyük Vezirin Gölgesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Görevlerde sonuncuya geldim 600 m altın pala vurma görevi var,fakat hâlâ 3 top veriyor hani 13 tü?

2. görevleri yapmaya devam edin ilk gün marketteki öğeleri almadıysanız gelmemesi normal

3. Marketttekı ruhla alınan paketler neden uzerınde kırmızı ısaret var alınamıyor ılk acıldıgında alınabılıyordu ?

4. MajinBoo

MajinBoo User

5

5. İlk günden beri yapıyorum,ilk başta toplu satılmış sanırım o zaman alamadım,ama yine de günde çıktıkça yapıyorum.Bugünde gelmedi o görev yarın gelirse de 600 m canı nasıl indirecez merak konusu doğrusu.

6. Toplam kaç tane 5. seviye acı verici top alabiliyoruz?Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

7. NePs

NePs User

72+103 tl lik 50+70 top alabiliyoruz.

8. Yok görevlerden kaç top toplayabiliyoruz onu sordum @NePs.Yine de teşekkürler.

9. 3,3,3,3 ve son görevde 13 olmak üzere toplamda 25 adet vermekte.

ғrαυde bunu beğendi.
  10. NePs

NePs User

Evet son görevle birlikte 25 adet level 5 acı alabliyoruz.

Teşekkürler

11. Eyvallah çok sağolun :)

12. 1500-2000 lanetli ruh toplayan varsa tebrik ediyorum :)

13. millet alsın diye değil. bu kadar bonkör davrandık demek istemişler. görün ama almayın hepsi bu.alamadigimiz şeyleri neden sunarlar...

TiryakiHasan bunu beğendi.
  14. Yakinda etkinlik sandigi ve enkazlari da parayla satarlar .d

15. 600m hasar ver görevi toplamda kaç tane ? 2. 600 görevini aldım 13 tane acı veriyor.

Son düzenlenen: 19 Ekim 2020
  16. 5 günlük bir etkinlikte 12 saat büyük bir zaman. Kaybolan 12 saat ile ilgili ne bir telafi açıklaması geldi nede etkinlik süresinin uzatılması ile ilgili, ayrıca o ruhları tam yapabilen sadece botlardır. Botlara bu kadar taviz verilmesi botları seafight in sattığı dedikodusunu haklı çıkarıyor bence. Level görevi için muhafız görevim vardı 20 tane muhafız denk getirdim sadece 3 tanesi bende kaldı gerisini botlar aldı. Görev yapamaz duruma geldik, etkinlik npc si, sandık ve enkaz bulamaz olduk buna acil bir çözüm getirilsin artık.

17. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinlik güzeldi fakat admirale 600 milyon görevini çoğu kişi yapamadı en azından 100 milyon yapılabilirdi görev , ayrıca ruhla alınan paketleri botlar dışında kimse alamadı en azından sandıklarada 1 ruh konularak imkan verilebilirdi

18. her etkinlik botlar için yapılmış, normal oyuncuların yapması imkansız görevler, kasılması imkansız ruhlar, herkezin dediği gibi botları bigpointmi satıyor? sorusunu birkez daha dile getirmek lazım, hiç bir geminin ,enkazın son atışını alamıyoruz sandık toplayamıyoruz, ve sezon görevlerini yapamıyoruz

changed_by_TR_Support bunu beğendi.
  19. paradox07

paradox07 User

ruhla alınan paketler botçulara hayırlı olsun,botsuzlar da avcunu çukur tutmaya devam etsin.

20. Ruhlar cephaneye dönüşecek denildi.Nasıl bir oranla dönüşecek?Ruh başına 1 mi 10 mu 100 mü?Ruh başına 1 gülle verilcekse çok manidar olur :D