Büyük Vezirin Gölgesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. paradox07

paradox07 User

sayın @Star lütfen ruh konusunda ısrarcı olunuz :) elle vurarak 3bin tane ruhu kasmamız İMKANSIZ.

2. ~Goliath~

~Goliath~ User

Görev vericide sorunmu var acaba hala yenilenmedide yoksa tek seferlikmiydi acaba görevler ?

3. abi herşey iyi güzel de bir tane admiral gemi göremedim yukard da yazmıyor 600m görevi nasıl yapıcaz.

4. Son bir kaç etkinliktir sistem gemisini hangi haritaya attğını söylemiyor.Bu hadise bizleri çok mağdur etmekte.Düzeltilirse çok iyi olacak bizler için.

ECHELON bunu beğendi.
  5. ECHELON

ECHELON User

@YAPAYALNIZIM kesinlikle sana katılıyorum son zamanlarda sırf bunun yüzünden çoğu görev tamamlanamıyor.

6. 4 günde bu kukadar ruh nasıl kasacağız ? sadece tarifleri almak sitesem 2 bin lanetli malzemeleri alsam bin lanetli 500 ışık biride cıkıp demiyorki ; bırak 4 paketi 1 paketi bile alacak zaman ve kasacak ncp yok

7. paradox07

paradox07 User

kesinlikle.bu kadar ruhu kasmak için insanlıktan çıkıp başka bir boyutta yaşamak lazım.neden şikayetçi olmuyorlar?çünkü çoğu oyuncu zaten bu paketlerin içindeki eşyaların üst seviyelerine sahip.bu paketi alma gibi bir dertleri yok.sadece çok fazla para yatırmayan veya para yatırmadan oynayan oyuncular bu paketleri almaya çalışacaklar.ama tabii ki de çooook zor

8. bence sesi cıkmayanların hepsi bota bağladığı için olabilir. Normal bir oyuncunun iş , uyku,yemek ihtiyaç ı aradan cıkınca günde en fazla 3-4 bilemedin 5 saatini sadece bu oyuna harcar başka oyun da oynuyorsa sen düşün

9. paradox07

paradox07 User

evet o dediğin de olabilir :D

10. altın palaya 600milyon hasar ver görevide 6 milyona yada 60 milyona düşmesi gerekiyor

11. Bu paketlerin istediği ruh miktarlarını kasmak resmen imkansız, ayrıca altın pala gemisi ortaya çıktığında bildirim gelmiyor ışık yayan kasmak ekstra imkansızlaşıyor acilen adım atılmalı etkinlik kısa süreli bir etkinlik zaten.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  12. NePs

NePs User

Ruh ödülü veren sistemlerin en az 5 kat ödüllerinin artması gerekmekte. Bu şekilde dört paketi almak bir yana bir paketi bile zor alabiliriz. Acilen düzeltilmesi gerekiyor

13. 74.90 TL'lik paketteki acı vericilerin seviyesi kaç ?

14. Gerçekten hiçbir çalışma yapılmayacak mı ödüllerle ilgili? Her etkinlikte istisnasız aynı şey oluyor, etkinlik iyi olsun kötü olsun yeni olsun eski olsun hiç farketmiyor. Ödüller konusunda ve paketlerin gereklilikleri konusunda bu kadar çok sık etkinlik yapılan bir oyunda nasıl bu kadar hata yapılabiliyor. Paketlerin tümünü bırakın 1'ini almak bile imkansız gibi. Ne altın pala ne diğer etkinlik sistemleri yeterli ödül vermiyor paketlerin 1 tanesi dahi 2000 ruh isterken sistemler 1'er ruh veriyor. Her seferinde 5 günlük etkinliğin son 2 günü düzeltiyorsunuz. Lütfen ciddiye alın artık!

TiryakiHasan ve ECHELON bunu beğendi.
  15. paradox07

paradox07 User

kesinlikle haklı bir eleştiri ve ben şuna dikkat ettim:etkinlikler özellikle perşembe veya cuma günü başlatılıyor.bunun nedenini çok merak ediyorum.acaba araya hafta sonu girsin de düzeltmeleri etkinlik bitimine denk getirelim diye mi yapıyorlar bunu?

TiryakiHasan ve ECHELON bunu beğendi.
  16. Satışa sunulan kıdemli erzaklı bolümünde dünyayaran toplarına seviye kısıtlaması getirilerek amaclanan hedef nedir?Zaten o seviyedeki oyuncular ful e yakın kaldıkı gelişmekte olan oyuncuların daha çok ihtiyacı var bu topa.Mantıklı bir açıklama varmı acaba?Düzeltilmesini istiyorum.Herkeze satışa sunulması lazım eşit ve adil bir şekilde.Zaten seviyesi yüksek oyuncular daha çok verim alıyor etkinliklerden.Gelişmekte olan oyuncular hep eziliyor geri kalıyor.Adaletsizlik.

17. şu etkinlik namına npcler ve sandıklar daha mı sık atsa ? 8 saat oyun sınırı koyup 8 saati de görevlerde harcamamızı amaçlıyorsunuz sanırım !

18. etkınlık sandıklarından ruh cıksa etkınlık uzatılsa amiral çıkması için istenen npc sayısı azaltılsa küçük npclerin canı azaltılıp dülü artırılsa enkazlar ruh verse gzel olmazmıydı etkınlık sorarım sıze hakım bey

19. Altın palanın canı yükseltilebilir görev için

20. Satışa sunulan kıdemli erzaklı bolümünde dünyayaran toplarına seviye kısıtlaması getirilerek amaclanan hedef nedir?Zaten o seviyedeki oyuncular ful e yakın kaldıkı gelişmekte olan oyuncuların daha çok ihtiyacı var bu topa.Mantıklı bir açıklama varmı acaba?Düzeltilmesini istiyorum.Herkeze satışa sunulması lazım eşit ve adil bir şekilde.Zaten seviyesi yüksek oyuncular daha çok verim alıyor etkinliklerden.Gelişmekte olan oyuncular hep eziliyor geri kalıyor.Adaletsizlik.