Botlar ve Pırıltı

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve tanerm54 tarafından 28 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tanerm54

tanerm54 User

Bot taramalarının daha sık yapılması lazım. Baskın haritaları ve Drakir Hrell bulunan haritalarda bottan geçilmiyor. İnci kasmamız zorlaşıyor ve oynama isteğimiz azalıyor. Ayrıca pırıltıların da çoğaltılması lazım. Haritalarda pırıltı bulmak çok zor ve sürekli vudu puanı ile tp gelmesi can sıkıyor. Biz öğrencilere en uygun paket Katlayıcı Paketi fakat pırıltılar bu haldeyken Katlayıcı da alamıyoruz.

Turgak ve Somberlain bunu beğendi.
  2. bot taraması yapıldığına inanmıyorum. yapılsa şimdi enson banlamalar nerdeyse 1 yıl önce yapıldı. bir yildir yapılmıyor. yapılıyor sa banlanan gemiler hani nerde? adaletsiz bir oyundayiz. bekliyoruz. ama nafile :(

3. tanerm54

tanerm54 User

ben de şikayetlerimizin yönetici ekibe ulaştığına inanmıyorum. bu kadar şikayet var fakat alınan önlem yok. botlar kalksa oyun zevki 2 kat artar ve bigpointin kazandığı para da artar bence. ben de dahil olmak üzere sırf bu yüzden oyuna para yatırmayan bir çok kişi biliyorum.

4. Somberlain

Somberlain User

Gerçekten bir umursamama söz konusu. Burada fikir sunan insanlar oyuna para veren insanlar. Hem para verip hem de yok sayılmak cidden çok büyük bir ayıptır yani. Ama kime söyleyeceksin ki ? Sözde adı fikir havuzu son 2 3 senede burdan çıkıp gelmiş kaç tane fikir var ? Belki 25 lik topların altınla satılması olabilir. Onu da sanmıyorum burdan aldıkları şans eseri birinin aklına gelmiştir. En basitinden gemilerin sadece çapraz görüntü gelmesini bile yapmıyorlar. Çok kolay bir şey halbuki sürekli istiyoruz, yok bir şey olduğu. Cidden aha şu içeriği alayım mı diyip de seafight ın şu hali aklıma gelip de oyundan çıkmışlığım çok var. Pek yeri olmayabilir ama bu yazımı okuyan cmlerden ricam, hani raporlara ekleniyor ya fikirlerimiz. Lütfen geri dönüş kısmı olsun da hani ti ye alındığımızı bilelim bari. Yeni haritalar geldiğinden beri bir sürü konu açılıyor katlayıcının bir anlamı kalmadı diye. Ben daha görmedim herhangi bir düzeltme bununla alakalı. Arkadaşımın dediği de çok hakli drakir haritaları full bot ordan da inci kasılmıyor. Cidden alternatifi olmuş olsa seafight Türkiye'de biterdi, çok açık bir şey bu. Alternatif derken de birebir grafik tarzında. En son ben yapıcam o olucak .d.

Turgak bunu beğendi.
  5. ulkucu023

ulkucu023 User

Pırıltılar arttırılmalı ve malzeme cıkma oranı yıkseltilmeli. nezaman pırıltı bulsam veya alsam sadece tp ve altın cıkıyor geregi yapılmalı oyundan zev alamıyoruz illa paramı yatırmalıyız

Turgak bunu beğendi.