Botlar Hakında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ŴΛЯЯłФЯ tarafından 5 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. butun herkes gemilerini günlerce haftalarca bota atıp kasıor ve ban almıyor bizde 20 30 bin inci kasmak için 2 saat ugrasalım adamlar bot sayesınde dunyaları kasıyor peki buna neden hala çözüm getirilmedi şuna bak ya herkes botta herkes botta kasıor biz hiçbişey yapamıyoruz kimsemi öüne geçmeyecek bunun şimdi deseniz 30 tane gemi söylerim size şuan botta olan azcık calışın adminler hakkımız yeniyor

C*KAFKASTÜRK bunu beğendi.
  2. ben göz yumulduğu na inanıyorum yoksa hepsi banlanırdı. yılda veya 2 yılda bir ban atılması sizce bota destek değil midir? gemisinin bottan ban almadığını gören kişiler 7gün 24 saat oyuna botla devam ederek haksız rekabete yol açılıyor. ben seafightın adalet kavramını öğreneceği günü iple çekiyorum adalet yok oyunda...

*ÖLÜM*CÜL~~SAVAŞÇI* bunu beğendi.
  3. öyle bi gün gelmez herhalde . cebe giren paralar karşısında adaletsizliğe göz yumulur. öyle olmasa bu kadar bot rahat barınamazdı

»EL-Capone«KGH² bunu beğendi.
  4. Buradaki adalet sistemi sansla alakali yonetim belli donemlerde ki 1 yilda bir sansa kura ceker gibi 10 15 gemi banliyor ve bunuda iste bakin banladik adalet getirdik deniliyor :) Ben isik gemisiyim su yazilimcilar bir isiga girse baksa bot kullananlari anlamauacak degil sanirim.ozetle adalet diye bir mekanizma yok boyle oynuyoruz oyunu.

**ßy__Qrizma**[155] bunu beğendi.
  5. aynı şekilde yabancı forumlarda da binlerce şikayet oluyor. bişey yapmıyolar. tık yok

6. Selam,

Bot taramaları zaman zaman merkez ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Maalesef bizim buradan yapacak bişeyimiz bulunmamakta.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.