Bot ve Etkinlikler Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve bibidibabidubu5835 tarafından 12 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba sayın forum yetkilileri önümüzde yeni başlayacak bir etkinlik var ve uzun süreli bir etkinlik bu haliyle oyunu oynayan oyuncudan çok bot sistemleri sıralamadaki ödülleri alıyor ben global avrupa serverinde oynuyorum bıurdaki harita sahibi alyanslar oyunun genelie hakim bir sayıda güçlü gemilere sahipler geçen etkinliktede bunu gördük oyuna emek veren insanların emeğini artık boşa savrulmasına izin vemeyin yeter artık diyelim bu gidişata benim şahsi fikrim budur oyuncu arkadaşlarda fi,krini söyleyebilirler her görüşe saygı duymak lazım ama sonuçta emek ve zaman veriyorsa insanlar bunun karşılığını küçük yada nasibine düşecek bir ödülle alması en doğal hakkıdır bence saygılar... bot uygulamasının önüne geçilmiyorsa en azından bot sistemi kullanan kişi belki biraz daha düşünür belki nerden çıktı bu uygulama diye...

2. nasıl olacak hocam bu giş şartı ya

3. şöyle olabilir mesala bot kullanmayacağını tahahhüt ederek bir şartı kabul etmiş olur

4. etse ne olurki , kullandıktan sonra :D

5. oyuncu şirket etkinlik sırasında taramaları sıklaştırır ve her oynayan oyuncunun seyir defterinden bulabilir mesela bir etkinlikte neler yaptığını oyunda aktif olan oyuncu etkinlikde olsa en azından bir kaç düşman gemisini her halukarda batırabilir ama bot sistemi bunu yapamaz sadece sistemleri keser durur bunu saygıdeğer arkadaşım sende bir oyuncusun sonuçta sen halinden memnunsan diyecek bir şey yok

6. hayır hocam ben hiç memmun değilim , bana göre oyuncu izleyerek banlamalılar ve bunu adminler yapmalı yani 15 lerde herkes botta

7. sfbluestar

sfbluestar User

bunun tek çözümü etkinlik boyunca her gün değişik saatlerde bot taramasının yapılması ve yakalananların süresiz banlanması

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Öneriniz için teşekkürler. Fakat bot taramaları zaten merkez ekibimizin belirlediği süreler içerisinde yapılmaktadır ve yaptırımlar uygulanmaktadır. Ayrıca GİŞ kurallarında zaten bu konu açıkça belirtilmektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.