Bot Kullanımı

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve TANER tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TANER

TANER User

artık bu botlar çığrından çıkmış durumda. emeğiyle oynayanlar etkinliklerde bile kazanamaz duruma geldi. benim şöyle bir önerim var. bigpoint belirli bir tarih belirleyip şu tarihten itibaren bot kullananların gemileri kalıcı olarak kapatılacaktır diye uyarı yayınlasa bir ay boyunca nasıl olur ? ben o tarihten itibaren kimse cesaret edemez diye düşünüyorum. sonrasında belirli aralıklarla merkez kontrol edip banlamaları yapar. tek tük gemi kapandıktan sonra bot kullanımı da biter bence

2. ortalık bot kaynıyor. Ya bot kullanımını serbest bırakın biz de kullanalım ya da botlara bir çözüm bulun bu nedir ya.

kralemre14 bunu beğendi.
  3. Samet23

Samet23 User

aynen ortalık boot kaynıyor!:...

4. Botlardan birşey yapılmıyor. Seafight 3 maymunu oynuyor nedir bu...

5. EmreGuns

EmreGuns User

botlardan ne yapılmıyor ıstedıkten sonra her seyden kasarsın ıncını yulongunu vs sız nasıl kasamıyorsunuz anlamadım

6. bot kullanırsak kasarız tabiki. Ama yasak.. Ya botu serbest bıraksınlar bizde bot kullanalım ya da kullananlara da önlem alsınlar

7. haklısın yıllardır yazdık çizdik amma parası olana kimse karışmıyor kardeş biz bot kullansak sınırsız yasaklanırız