Bot Hesaplar

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve M0SK0F tarafından 18 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. M0SK0F

M0SK0F User

Her mapte nerdeyse 3-4 bot hesap var, uzun zamandır seafighta girmiyordum. Legal mi bu bot, değilse nasıl şikayet edebilirim bu hesapları?

2. ~Goliath~

~Goliath~ User

Adı yasak ama bu oyunda bot kullanmayan oyuncu kalmadı gibi birşey işin tuhafı şikayette edemiyorsun bunları etsende ilgilenmiyorlar arada sırada en fazla 3-5 tanesi debuff yiyor o kadar sonra aynen devam. Hatta debufflu gemiyi bile bota atanlar var sen düşün.

3. M0SK0F

M0SK0F User

Yetkili biri yazsa ona da yazıcam dostum

4. ~Goliath~

~Goliath~ User

Ben sana şimdiden alacağın cevapları söyleyeyim hiç zahmet edip sorma

1. Supporta bildirin diyeceklerki support hiç birşey yapmıyor boşuna bildirme yani supporta atıyorlar topu burdan ben ve bir çok kişi server dolusu adam raporlamışızdır bugüne kadar hiç birşey olmadı.

2. Botlara biz müdahele yapamayız sistem otomatik banlıyor diyorlar oda hikaye artık ban bile yemiyolar + sistemin yakaladığıda 2-3 ayda bir 10-20 gemiye göstermelik birkaç gün debuff atıyorlar oda varya sırf birşey yapıyoruz diyebilmek için bize götermek için yani yoksa onun bile yapmacık olduğu o kadar belliki birazda tp çekiyorlar sonra haydi devam. Yani oyun adminleri bile birşey yapamıyorsa siz neyine adminsiniz ne işe yarıyorsunuz ? Böyle adminliği afedersin ben ayak serçe parmağımla yaparım mevzu oysa.

Kısaca seafightın botlar için zahmet edipte yapacağı veya yapmayı düşündüğü hiç birşey yok , ben hayatımda bu kadar kötü bir oyun yönetimine sahip bir oyun görmedim oynamadım. Son normal adamda oyunu bırakana kadar böyle gider sonra botlardan başka oynayan kalmaz oyunu sistemlerle botların savaşını izleriz biraz sonundada seafightın sonu böyle bitip kapanır gider.

Son düzenlenen: 18 May 2022
  5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bot kullanmak tabii ki de yasak. İlgili ID'leri destek ekibimize şikayet edebilirsiniz.
    Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmek hoş mu? Siz çok mu akıllısınız? Ben bot kullanıyor olacağım, Discord üzerinde onlarca programcı etiketlenecek onlarca insan şikayet edecek ve ben hala burada olacağım. Akla mantığa sığıyor mu? Bir tanesinin farklı bir photoshop tekniği kullanarak yaptığı fotoğrafın beni haksız bir şekilde yerimden edeceğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Zira benim de sizler gibi oyuncu hesabım var ve sizlerin hesabından çok düzenli olarak kontrol ediliyor. İçiniz rahat olsun yani. Çamur at izi kalsın ne kolay değil mi? :)
    Yazabilirsin denemesi bedava. Gerekli yerlere yazarım illegal bir durumunuz varsa gereken yapılır ;)

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.