Bot Hakkında

Konusu 'Genel Geri Bildirim' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 22 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Işık tılsımında sürekli bot kullanan oyuncular var hatta bir filo işi gücü bırakmış komple botçulukta emek hırsızlığında ve ahlaksızlıkta çığır açmış.

Bot kullananlara karşı lütfen artık bir şeyler yapılsın. Aşağıdaki gemilerin incelenmesini talep ediyorum.

☜☆ЄN™⁰¹☆☞
    ☜☆ЄN™⁰²☆☞
    ☜☆ЄN™⁰³☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁴☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁵☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁶☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁷☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁶☆☞
    ☜☆ЄN™⁰⁹☆☞
    ☜☆ЄN™¹⁰☆☞

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bot taramaları merkez ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Konu ile alakalı forum üzerinden ya da başka bir platformdan destek sağlanamaz.

Saygılarımla.

3. TOMA

TOMA User

bu tür sorunlarınızı video ile kanıtlayıp lınk haline getiriniz ve support a bildiriniz

4. ρѕм

ρѕм User

Hiçbir şey olmuyor malesef forum modunun yazdığı gibi taramaya yakalanırsa paket yoksa devam....

excutioner*K* bunu beğendi.
  5. FARUK™

FARUK™ User

ρѕм botta kampanya gel vatandaş kabak etkinliğinde emeğinizle gemi kasmanıza gerek yok bota atıyorsunuz bot sizin yerinize özünüzü kasıyor emek verip 10 saat oynayanlar avuçlarını yalıyor...

6. maleseff bu sadece kabak festıvalı ıcın gecerlı degıl gecen her etkınlıkte vardı malesef seafight herzaman kı gıbı emek hırsızlarına zamanında mudahale edemıyor. Bot kullananlar yuzunden gecen etkınlıkte kac kere sıralamadan düştüm bilemezsiniz (emeği ile oynayanlara sözüm yok) gecen etkınlıkte kendım duydum gunde 2 mılyon ıncı kasıp sıralama puan toplayıp sıralamadan top harıta alanlar vardı hatta pişkin pişkin birde dalga geçip gülüyorlardı maleseff

7. !!fehgaf!!

!!fehgaf!! User

bot nasıl oluyor ki biri anlatsa

8. veterans

veterans User

ĆHÀPUĹľŃĢ[BKD] 14-1 etkinlikte enkazları full işgal ettiler bu nickli şahıs acil olarak incelenip banlanmasını talep ediyorm.... ! ! !

9. Haksızlık var açıkça

10. Merak etmeyin Şubatın sonunda büyük ihtimal her sene geldiği gibi ban dalgası gelicek, hemen ardından yeni leveller :)

11. Artık bot kullanmayanlar oyunda hiç bir siralamaya giremez oldu. oyun yöneticileri uyuyor. bir program bu kadar mı kötü olur. Botları yakalayamiyor. ben umudumu kestim. yakinda seafigt bot çıkarır. olan biz bot kullanmayanlara olur. bizi oyuncu yerine bile koynuyorlar botlara her etkinlik ödüller pay ediliyor.

TRANTULA bunu beğendi.
  12. Yakalamıyor değil yıllarca banladılar ama cözüm olmadıgını sadece oyuncu sayısını düşürmeye yaradıgının farkına vardıkları icin banlamaktan kacınıyorlar bunun yerine cözüm getirmeye yönelik attıkları sey genelde normal oyuncuları magdur ediyor. Evet seafight bot getirirseler herkes de kullanabilirse kimse etkilenmemiş olur oyuncu sayısıda azalmaz ama bunuda getirmiyorlar.

TRANTULA bunu beğendi.
  13. BIRAKTI

BIRAKTI User

bot kullananları kapatırlarsa oyuncu sayısı bayagı düşer ben merak ediyorum botu yapanda satanda kollayanlarda belli bot harita vurur etkinlik kasar sandık açar eldorado dahil görev yapar neden oynasınki adam sıkıldımı çıkartıyor biraz savaşıp atıyor bota devam ne gerek var saatlerce emek verip zaman harcasın bot en iyi oyuncudan daha iyi kasılıyor fazla ümitlenmeyin botlar kapatılmaz bu gidişat onu işaret ediyor ya serbest bırakacaklar herkes kullanacak başka çaresi yok şuan için