Bokor Kupası Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Esesli69 tarafından 31 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Esesli69

Esesli69 User

Bokor kupası bitti mi? Bir de ödül kazanıp kazanamadığımızı nereden öğrenebiliriz? teşekkürler

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bokor kupası ödeme bölümünden kaldırıldı, önümüzdeki ay tekrardan ödeme bölümünde satışa sunulacaktır. Bokor kupası ay sonu çekilişi ödülleri, her ayın son günü gece yarısından sonra açıklanmaktadır. Eğer kazananlardan biriyseniz, posta bölümüne kazandığınıza dair bilgilendirme mesajı gelmektedir. Ayrıca seyir defterinden de kazandığınız ödülleri görebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. bokor açıklandımı?

4. gece saat 1 15 de açıklanıyor kazandıysan eğer mesaj gelir

5. dün gecemi açıklandı?
    bu gecemi açıklanacak?

6. Her ay başı yani birinde gece yarısından 1 veya 2 saat sonra eğer aksilik olmazsa
    Örnek:1ocak saat 1:15
    Veya 1kasım saat 1:15

7. kardeşim sorulan soruya cevap vermiyorsunuzki.
    bizmi anlatamıyoruz, ben ne sormusum siz ne anlatmışsınız bilmişlik taslamayınız lütfen.

dün acıklandı diceksiniz veya
    bu gece açıklanacak
    bu kadar basit.

8. Kardeşin değilim bir
    İki tarih vermişim tekrar oku

9. kardeşim arkadaş gayet net yazmış ay'ın 1inde açıklanıyor diye, türkiye saatine göre 01:00 dan 1 2 saat içinde açıklanıyor yani en erken yarım saate en geç 2 saate filan açıklanır açıklanmazsa sorun var demektir duyurusu sabaha yapılır...

not düzenleme: nightwish66 sende kardeş lafına taktın ne diyelim nasıl hitap edelim amca mı diyelim dayı mı diyelim sana hitap ederken

NightWish66 bunu beğendi.
  10. sende soruyu tekrar okyabilirsin.
    saat sormadım.
    soruyu anlamaya çalıs o zaman.

11. merak ettiğim bugünmü yani bu gecemi açıklanacağıydı?
    herkes biraz şüpheli cevaplar veriyor sanki açıklanmış bizim haberimiz yokmuş gibi
    bizde haliyle tereddütde kalıyoruz
    net yazmıyorlarli
    sürekli bi çelişki.
    tşk bu arada.

12. 31 Mayıs'ı 1 Haziran'a bağlayan gece açıklanıyor. Yani 1 Haziran olduğunda saat 1-2 gibi açıklanacak, eğer bir ödül kazanırsanız postanıza mesaj gelicek moderatörün dediği gibi.

NightWish66 bunu beğendi.
  13. bi daha bokor atmam zaten, bişi cımıyo bize :))

14. açıklandı mı alan var mı :D bana da yine çıkmadı bir şey

15. 2018-06-01 00:14:03
    Sistem bonusu olarak ürünler: 1 x Siyah Göl Canavarı. Sebebi: Bokor'un kupası
    2018-06-01 00:14:03
    Sistem bonusu olarak ürünler: 25 x Acı Verici top. Sebebi: Bokor'un kupası
    Sistem bonusu olarak ürünler: 1 x İmparatorun Ganimet Kesesi. Sebebi: Bokor'un kupası
    Sistem bonusu olarak ürünler: 30 x Kraliyet Nimeti. Sebebi: Bokor'un kupası

NePs bunu beğendi.
  16. stfts0717

stfts0717 User

2018-06-01 00:14:07
    Sistem bonusu olarak ürünler: 200000 x Ruh Yiyici cephanesi. Sebebi: Bokor'un kupası
    Sistem bonusu olarak ürünler: 15 x Seviye 3 Kıyamet Balyozu. Sebebi: Bokor'un kupası
    Sistem bonusu olarak ürünler: 1 x Kralın Ganimet Kesesi. Sebebi: Bokor'un kupası
    Sistem bonusu olarak ürünler: 15 x Kraliyet Nimeti. Sebebi: Bokor'un kupası

17. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

kaç tane attınız abi tebrikler

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
  18. Tşk haziranda çekilen bokordu bu 53 tl lik atıyorum genelde arada 53 tl nin yanında 5 tl olandanda 2-3 sefer atıyorum

19. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

valla şanslısın abi ben 120 .200 tane atıp denicem çıkarmı sence? :)

20. Durumun fiyyatla alakası olduğunu sanmıyorum aslında onbeş tl lik attım bana da çıktı :) Şans meselesi

Son düzenlenen: 8 Ağustos 2018