Geri bildirim Bigpoint Fiyat Değişikliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Artemis tarafından 23 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Artemis

Artemis Community Team Team Seafight

Merhaba Arkadaşlar,

Fiyatlar ile ilgili olarak bu post altında geri bildirimlerinizi yapabilrisiniz. Söyleyeceğiniz her türlü olumlu ya da olumsuz bilgilendirme tarafımızdan toplanarak Almanya'ya iletilecektir.

Bilinmeyenoyuncu bunu beğendi.
  2. ksr1907

ksr1907 User

Merhaba ;

Fiyatlarda nasıl bi artış olacak belli mi ? bir de paketler derken nasıl paketler ?

3. Bugüne kadar zaten hiç bir zaman fiyatlarda bir iyileştirme yapılmadı. Sürekli bir artış sürecidir gidiyor. Gerçekten ilginç paketlerin içeriği boş fakat fiyatlar durmadan artışta. Hayırlısı olsun

4. şu fiyat değişikliğini daha açıklansa daha iyi olurdu fiyatlar artacakmı düşeçekmi yoksa seafıght ekibi gelecek zamdan çekinerek fiyat değişikliği üslubunumu kullanıyor acaba ? artış yapılıyorsa hangi gerekçeyle zam yapılıyor zaten daha yeni fiyatlar arttı

5. oyun zaten eskısı gıbı degıl artık full paraya dondu bırde ustune fıyat artışı heralde oyunu bırakma zamanı geldı elbettekı bu fırma tıcarı bır fırma oyunu ahmet mehmet oynası vakıt gecırsın dıye yapmadılar elbettekı para kazanılacak ama artık bu para kazanmaktan zıyade somuruye donustu para harcıyamıyan arkadaşlar ogrencıler kucuk kardeşler oynamasın parası olan bızım oyunumuzu oynasına döndu bu iş bence fıyatlar her ulkeye gore farklı ayarlanmalı ...........

FARUK™ ve gokhanbeyiniz bunu beğendi.
  6. baba34_foo

baba34_foo User

geçen hafta çıkacak taş kesesi paketlerini satışa sunamadınız.
    Sebep ; maks taş seviyesi 24 olacaktı, yazılımcı kadronuz beceremedi..
    Geçen hafta sonu oyun oynanmayacak kadar kasıyordu.
    Sebep ; Sunucular kalitesiz yenilikleri kaldırmıyor.
    Yarın savaş puanı ( saçma ) etkinliği tekrarlanacak
    Sebep ; yaptığınız etkinlikte oyununuz çöktü, elinize yüzünüze bulaştırdınız.
    Daha geçen hafta karşımızda ki rakipler tasarım değiştirerek top sayılarını arttırdı savaşta adaletsizliğe yol açtı
    Sebep ; her şeyi güya betada deniyorsunuz ama her etkinlikte her yenilikte yeni yeni buglar ortaya çıkıyor.
    Aslan haritasına girişlerde biletsiz giriş olmayacak diyorsunuz tılsımı bitenler F5 bugu ile tekrar giriyor biz tılsımı olan gemilerin tılsımını yakmaya çalışıyor.

Oyunda bir dünya sıkıntı, bug ve hata varken hizmet bu kadar kalitesizken olmayan ürünü satarken sürekli zama gidilmesi saçmalık..

7. tepki gösterenleri anlamıyorum zaten en fazla 125tl pakete 25tl artıcak onuda € cevirin ne kaldı geriye zaten çok satan paketler 2ayda bir çıkıyor onlarda 125tl veya 150tl içeriği baya dolu

Not:Bence fiyatlar cok ucuz o yüzden herkez alıyor 4 kere satılsa 4 kerede alırlar ucuz olduğu için mesela şuan satılan 25 tane 2.seviye balyoz ve 25 tane 1.Seviye tahrip yanında bir sürü şey 125tl bence en az 200tl olmalı oyun bir Türk firması olsaydı bence ülkeyi daha iyi analiz eder ve fiyatları yüksek tutardı diye düşünüyorum o yüzden ucuz olucaktır fiyatlar

Son düzenlenen: 23 Ekim 2017
  8. etkinlik anahtarı güllesi biile inci ile alınamayan parayla satılan bir oyunu savunan arkadaş seafight için açıkça çalışıyorum desene oyunda bir sürü sıkıntı var üstüne fiyat artışı incinin öneminin kalmayışı ne mana anlamadım oyun o zaman sistemlerden nakit para versin de toplayalım paket alalım herşey parayla madem

9. Önceden paketler 10 TL den başlıyordu 100 TL ye kadar gidiyordu. Şimdi etkinliklerde en düşük paket 25 TL den başlıyor 150 TL ye kadar gidiyor. Normal paketlere %25 zam konulması tamamen hataydı. Zaten yeterince alım gücümüz yok. Fiyatlar zamlanınca artık oyunu bırakmayı düşünüyorum.

%25 yapılan zam geri çekilmeli ve geçen sene yapıldığı gibi en düşük özel paketler 10 TL den başlamalı max 100 TL olmalı. Diğer şekilde gerçekten oyundan soğuyoruz.

CEZALANDIRICI bunu beğendi.
  10. Artemis

Artemis Community Team Team Seafight

%8 ile %10 arasında olacak. Ortalama bir deyişle %9 civarı diyebilirim.

Arkadaşlar maalesef fiyat artışlarına biz karar vermiyoruz. Bu yüzden geri bildirimlerinizi topluyorum. Hepinizi çok iyi anladığımı da bilmenizi istiyorum.

drasC0 ve suskun.56 bunu beğendi.
  11. Tüm serverlarda standart fiyat olarak değil de ülkelerin asgari ücreti üzerinden o ülkenin para birimine göre belirlenmelidir.

drasC0 bunu beğendi.
  12. gecen sene oldugu gibi tr serverlere indirim olacaktır ama golobal de oynayanlarda tc vatandaşı ve 1404 tl alıyor umarım gecen sene oldugu gibi bir hataya düşülmez.Yacacagınız indirimler sadece tr serverlerine degil t.c vatandaşı tüm oyun oynuyanlara yapılsın ayrıca t.c deki olumsuz ekonomik sorunlar nedeniyle eşit şartlarda oyun oynayamıyoruz bu indirimlerin sürekli olarak t.c vatandaşlarına yapılsın ben 400 dolar üçret alıyorum tl nin avro ve dolar karşısındakı kaybı inanılmaz bu sene ülkenin durumu ortada enfolosyon aldı başını gitti bu oyun fiyatlarıyla rekabet etmek imkansız

13. lütfen cevap verin.SİZ İNSANLARLA DALGA MI GEÇİYORSUNUZ.bu ulkede insanların ne kadar maaş aldığından haberiniz var mı.ve ya çıkarttığınız paketlerin ne kadar olduğunu okumuyor musunuz.onlarca onlıne oyun var onlarda satıs paketlerının tamamı oyunda uzun surede kazanılabılecek olan ıtemlerı vakıt nedenıyle oyuna gıremeyenlerın para karsılıgı alması.sızın saatttıgınız ıtemlerın hemen hıcbırını oyunda kazanamıyoruz.oyunda kazandıgımız tek sey ıncı o da sadece sacmasapan gulle almaya yarıyor.gullelerı savas malzemelerını bıle parayla satıyorsunuz.her seferınde bıle bıle kerızlenıyoruz dalga gecer gıbı malzeme cıkarıyorsunuz.yetmıyor sevıye cıkartıyorsunuz.neyse sattınız pekı ya hızmet.gorsellerınız zaten super marıo oyunlarıundan beter.bu gorsellıktekı oyunları bız daha 15 sene once atarılerde oynuyorduk.oyuna gırıslerınız gırıs odullerınız sacmasapan 200 ıncı 300 ıncı.anasayfaya gırmek bır dert oyunu acmak ıse apayrı bır dert..mılyarlar lıraya yenı toplar cıkartıyorsunuz ardından baska ozellık cıkartıp o yenı topu almaya mahkum edıyorsunuz.sonra sevıye cıkartıyorsunuz.ardından herseyı dolduran adamlar ıcın bunları hıce sayan mayın cıkartıyorsunuz.gunde 2 kere tılsıma gırme hakkı verıp herkesı onyuzbınmılyon adamı tek seferde batıracak mayını oyuna atıyorsunuz.sız bunu alın mılyarlar yatıran adamları tek hamlede batırındıye.her etkınlıkte dıbe vuruyorsunuz.etkınlık 15 gun,14. gun hala duzeltmeler ıcın resetler gelıyor kı bu etkınlıgı ustelık betada denıyorsunuz.10 gemı bır araya gelemıyorsunuz oyun donmasından.grafıkler ekledınız oyuna bana oyunda 1 kısı gosteremezsınız kı toplu savaslarda grafıklerın hepsını acık yuksek gostergede oynasın.sımdı dıyeceksınız o kadar sıkayetcıysen bu oyunu neden oynuyorsun. bılın kı bu oyunu bu kadar beter hale soktugunuz oyunu sızın ıcın degıl ts de sohbet ettıgımız arkadaslarımızla bır arada olmak ıcın oynuyoruz.zaten ts olmazsa oyununuzu 1 kısı oynamaz.yıllar gecıyor su oyunu bıraz duzgun hale getırın herkesın oynayıp yenı baslayanların olacagı bır duruma bız de dostlarımızla keyıf ıcınde oynayalım.yoksa bu agız kokusuyla gıdecegınız yer bır yıl var ya da yok.oyuncu sayısının dusuklugune bakarsanız zaten anlarsınız bunu.

14. *tirtil*

*tirtil* User

seafight acilen yönetimini değiştirmeli, içeriden seafight yi eritiyorlar demedi demeyin :) enfilasyon canavarı kol geziyor.

D€MON bunu beğendi.
  15. Biz yapılan artışın geri çekilmesini beklerken %8-9 arasında artışın yapılması planlanıyormuş. Bizde bigpoint yönetimi pişman oldu, artışı geri çekelim mi çekmeyelim mi diye soruyor sandık :)

16. *MV1*

*MV1* User

böyle küçük zamlarla bizi yıldıramazsınız asgari ücret 1400 tl olabilir genç işsizlik %20lere dayanmış olabilir, birçok sektörde daralma olabilir, geçen ay 46 bin işyeri kapanmış olabilir ,mtv vs %25 zam gelmiş olarabilir. ülkemizin çevresinde bir sürü savaş ve ambargo olabilir ama %9 değil %20de zam yapsanız bizi yinede yıldıramazsınız

17. Almanya'ya oyuncuların oyundan soğuduklarını da bırakacaklarını da bildirin.

cömertreis17 bunu beğendi.
  18. Uygun fiyatlarla daha fazla kişiye hitap edeceklerine, fiyat arttırarak belli kesime hitap etmeye çalışıyor bigpoint. O kadar rezil bir hal almaya başladı ki geri bildirim yapın tabii, yapın. Oyunun hatasız 1 günü olmuyor neredeyse, özen göstermek sıfır ama iş fiyat artışına geldi mi %9, güzelmiş. Bırakmak için sebep arıyorduk devam etsin böyle, zaten flash desteğini kestiğinde bu oyunun tadı da çıkmayacak. Bigpoint fiyatları arttırmaya devam etsin. Ama oyuna hiç bir güzellik katmasın tamam mı ? Kesinlikle hatasız oyun falan önümüze koymasın ha, istemci için de çok kaliteli çalışmalar üretmesin, yormasın kendisini.

D€MON ve AVCIKRAL61 bunu beğendi.
  19. zam zam zam zam hani bize paket. ulan ne hakla zam yapıyosunuz anlaşılmış değil en azından millet ufak tefek alıyodu paketleri onlarıda alamaıycak paran varsa oynarsın diye boşuna denilmiyo bu oyuna püü oyun bitmiş hadi bb

AVCIKRAL61 bunu beğendi.
  20. Sayın admin bu fiyatları belirleyen şahıslara bu oyunda ne gibi düzeltme iyileştirme yapıldıda %10 gibi her sene zam yapıyorlar ha bu oyun o kadar iyiyse %10 az gelir %30-50 yapsınlar ama bakınca bu oyunda bizim günlük geçirdiğimz vakit 1-2 saat neden çünkü oyunda hiç birşey yok savaşlar güçler dengeli olursa oluyor olmazsa bu oyun ölü bot gibi ben şuana kadar 10 tane eskiden oynayan arkadaşlarımı oyuna tekrar davet ettim kendileri gelip oyuna şöyle bir hafta bakıp oynadıktan sonra şunu söylediler bu oyunu kaç saat oynuyorsunuz bir savaş oyunu ama savaştan çok npc kesmeyi teşvik ediyor sonra beni cs go ya davet ettiler bide sen bunu oyna dediler oynadım seafighta ayırdıgım 1-2 saati gecmezken cs go da 10 saat kadar online oynadım gercekten savaş aksiyon ne ararsak var peki seafightta ne var bize bunu acıklasınlar gecen hafta işler dolayısıyla akşamları girerdik oyuna bp etknliği varmiş değerlendirelim dedik oyun mu oynuyoruz yoksa filmi izliyoruz belli değildi :) o kadar berbattı donmalar kasmalar ve işin ilginç tarafı f5 atıldıgında gemilerde top hız artıyordu bir kaç arkadaşimiz banlandı hatta ben bu acıkları yapan kişilerin videolarını cektim gelip 250 bin vuruyordu onu yapıp suporta attım peki suport ne yaptı gerekli işlem yapılmıştır. mesajı attı 1 saat sonra casusladık o acıkları yapan kişiler oyunda peki diğerleri neden banlandı diğerleriyle ötekileri ayıran fark ne suport ekibi ayrı fiyasko seafight yöneticileri ayrı fiyasko ama fiyat artırması konusunda size hak veriyorum destekliyorum güzel yapıyorsunuz çünkü başka türlü bu oyundan soğuyup bırakacamıcaz bu oyun oyuncumu kazandıda %10 zam yapıyor gercekten kazansaydı o davet ettiğim 10 arkadaş csgoyu bırakıp seafighta başlardı en az 1 tanesi ama saolsun onlar bana bu oyunun boş oldugunu kanıtladılar ve gecen haftada bunu anladım hani şu meşhur top artmaları sonra onu banla bunu banlama işi kasmalar donmalar vs ama diğer oynadiğimz oyunlarda seafight gibi amatör alt yapı görmedik belki sadece zamanında seafight oynadiğmiz için diğer oyunlarla bir tuttuk :)

Bucalı_35, D€MON ve AVCIKRAL61 bunu beğendi.