Baskın Grupları Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 10 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_raiding_parties_2020.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Baskın Grupları 2021 etkinliğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. fly__

fly__ User

Merhabalar, bugün gelen Baskın Grupları etkinliği kutularından simbi tılsımı, chi çubukları vb. malzemelerin çıkacağı belirtilmiş, lakin 200-300 civarı etkinlik kutusu toplamama rağmen simbi tılsımı ya da chi çubuklarını etkinlik kutusundan alamadım ,sorunmu var acaba yetkili birime iletirseniz sevinirim.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Hayır sorun yok. Ben elde ettim. Oranı düşük olmalı.

4. Bu değerli itemlerin çıkma ihtimali çok çok düşük oluyor. Aslında yok gibi bişey :) Umut fakirin ekmeği misali

ṩüᾗʛü58☾☆™ bunu beğendi.
  5. SN. Star
    • Baskın Lideri:
    o En çok hasar veren oyuncu, bir Boğa Bonus Haritası, Ruh Yakalayıcısı tasarımı veya bir Uzatma Kutusu kazanmak için küçük bir şansa sahiptir
    Etkinlik SSS inde belirtildiği üzere baskın lideri darbeden girince yukarıda ki ödülleri veriyor fakat 20 tane darbe aldım hiçbir ek ödül vermedi siz hiç denediniz mi?
    Alan oldu mu?

6. ozican2525

ozican2525 User

Söylentilere göre baskın liderinden tasarım almak benden nefret eden kızın beni sevme olasılığına düşük

⚡⚡ᴛᴇsʟᴀ⚡⚡ bunu beğendi.