Baskın Grupları Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Baskın Grupları 2020

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda bir yenisini yapacağımız Baskın Grupları 2020 etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan Forum Kurallarımız çerçevesi içerisinde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. dogu21

dogu21 User

yeni etkinlik hayırlı ollsun

3. drakir hrell kesmek daha karlı gibi sanki

4. yahu bu kadar fazla npc atmayın npc kesmekten ellerim yoruldu bataklıktaki sinek kadar çoklar.Adım atamadım npc sayısından.(20 dk dır arıyorum).

TiryakiHasan ve C3STC4N bunu beğendi.
  5. şu ortaya çıkmayı arttırın npc sayılırını arttırın bu ne abi 1 saattir harita harita dolaştım yok npc

TiryakiHasan ve C3STC4N bunu beğendi.
  6. Karaborsayı açmak için hangi paketi almam lazım?Karaborsayı açmak mantıklı mı bu etkinlikte karaborsanın içeriğini bilen var mı?

7. Kardesim senin nicki okuyunca ustume bir agirlik biniyor cok uzuluyorum

8. Artık yalnız değilim :)

♠TheKing01♠ bunu beğendi.
  9. yağmacı sayfası yok ki illa paket alacaksan bekle cadılar bayramı ve daha sonrasında kara cuma paketleri gelecek paranı ona sakla üzülürsün

10. Doğru dedin kral.Eyvallah yardımın için.

11. Sevindim dostum yuregime su serptin .d

12. :)

13. dostum ben de sevindim ya oyunda da buna benzer bi nick var sanirim o da sensin gecen degistirir isin moralim bozuluyor demistim haha bilmiyorum hatirladin mi neyse artik degistir ama :D

14. bu arada etkinlik biraktik baska seyler konusuyoruz bilmiyorum anlatabiliyor muyum sayin adminler :D

15. Etkinlikte konuşulcak bişey yokki.Allaha şükü bedava çaba sikkesi veriyor yoksa bi sikke yaramaz :D

16. tasarım görseli varmı arkadaşlar ?

17. oyuna reset falanmı geldi evente sıkarken oyun gitti ödülde gelmedi ekranda yazı falanda yoktu ekran lost connection veriyor

18. Mag1c-61

Mag1c-61 User

ben nereye geldim kanka

19. ~Goliath~

~Goliath~ User

Tasarım Admiral npcsinin aynısı

20. Bu arada hala sevgilim yok:(:(.Ama bir sürü güzel insan tanıdım oyunda artık yalnız değilim:D:D