Baskın Grupları 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 10 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ben paket çekmedim demiyorum kafanın içinde saman olup olmadığından şüphelenmeye başladım, 60 tl ye geçen etkinlikte içinde 6. seviye zincir olan paket vardı 1-2 ay önce de karaborsadan 6. seviye ıskarmoz aldım kanıt istersen seni susturmak için kanıtta atabilirim en kötü topumda dünya 5 kendin 3.5 saniyede vuruyorsun burada laf salatası yapma

2. HACKERWARE

HACKERWARE User

Tamam lvl atlamaya çalışıyorum hergün ama bi yerde tıkanıcak bakalım

3. sen fakir olduğun için anlamazsın :D

4. @Star Ahtapot zehri satın alımına taç seçeneği eklenmesi lazım ve baskın lideri canı düşürülmeli 700m nedir yav, bu kadar fazla baskın lideri spawnlanıyorsa canı niye bu kadar fazla farmlanamadıktan sonra...

5. Kaio6

Kaio6 User

karlı bi etkinlik olmadığı için Gb8 de haritalarda harita başına 20-30 baskın lideri va. cm ler bi el atsın şuna canını mı düşürüyosunuz, yoksa ödülleri mi artırıyosunuz bi şeyler yapın işte

Son düzenlenen: 11 Eylül 2022
  6. Meyeka

Meyeka User

kankam 983212 saat baskın lideri kestik harcadığım güllenin parasını verdi boş zaman kaybı