Baş Korsanlar 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 25 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. gizli görev için 5 parşömen lazım

2. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Boşa geçen zamanınızın sorumlusu biz değiliz. Suçlamadan önce bence biraz düşünmekte fayda var. Bana gelen mailde eğer sizin dediğiniz gibi anlatılsaydı o şekilde paylaşılırdı, nihayetinde etkinliği hazırlayan bizler değiliz. Merkez ekibimiz bize mail kanalı ile ne gönderiyorsa bizde aynen o şekilde paylaşıyoruz. Kendi yorumumuzu katarak birşeyler yaşamayız sayın @Sağlam
    Lütfen biraz anlayış rica ediyorum. Bende sizin bu mesajınızı merkez ekibe daha dikkatli olmaları adına geribildirim yapacağım.

3. odisa(A~Y)

odisa(A~Y) User

Slm, tasarım için lord kesmek yerine golem kesin, görev yapın ve 75k etkinlik puanına ulaşın, görevlerden biri 50k etkinlik puanı veriyor. 75K ya ulaşınca ilk birkaç lordda direk tasarım veriyor

4. CptOFF

CptOFF User

görevler günlük mü veriliyor yoksa sıralı yapabiliyor muyuz hepsini

5. [​IMG]

Vermiyor öyle bir kıstas yok heralde, benim kullandığım gemi "korsan" acaba bu yüzden mi vermiyor?

6. ...City...

...City... User

Baş Korsanlar değil de Boş Korsanlar olmuş bu biraz tasarım daha hiç alamadım. Kaç tane vurdum elde var sıfır.

7. kexal

kexal User

tamamdır dostum teşekkür ederim bilgi için

8. drakeeeee

drakeeeee User

2024-01-26 14:51:39
    Buz Yanığı Lordu adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    8127 x Buz Yanığı cephanesi aldın.
    500 x Etkinlik puanı aldın.
    4212264 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    7590 x Buz Yanığı cephanesi aldın.
    157 x Ejderha Barutu aldın.
    2575708 x İnci aldın.
    47 x Orikalkum aldın.
    1 x Buzlu Ateş aldın.
    ilk npc de verdi bana sanş mı değil mi bilmem

https://prnt.sc/X0UwxLyMfHbS

9. kexal

kexal User

dostum 5 adet gizli parşomenim oldu hani o gizli görevi nereden alabiliyorum acaba ?

10. Sekiro™

Sekiro™ User

tasarım almak için 75.000 puan yapmak gerekiyor sanırım. ben en son 50 bin puan veren görevi yaptım 73 bin puanım oldu. 2 tane oyuk lordu kestim tasarım vermedi. golem keserek puanı 75 bine tamamladıktan sonra iki tasarımı da tek seferde aldım.

11. bana bu görevleri bir bir veriyor nasıl anlayamadım .göev devamı nasıl yapacaz

12. ben inci kasmak istiyoum bu etlinlik bana göre değil

13. blackgo31

blackgo31 User

5 adet gizli parşomenim oldu gizli görevi nereden alabiliyorum

14. 75 bin etkinlik puanı yapıldıktan sonra tasarım alma olasılıgınız artıyor

15. Bence 4 günlük bir etkinlik için bu kadar zor olmamalıydı tasarım almak bende çalışan bir insanım eve geldiğimde 1-2 saat anca oynamak için vaktim oluyor bu şartlarda 75 bin puan nasıl kasacağım ?

Caps.LooK bunu beğendi.
  16. Caps.LooK

Caps.LooK User

Görev yapınca 50 k otomatik puan veriyor bi kerede. Kolaylıklar dilerim

17. Mister_No

Mister_No User

hayalet lord sürekli olarak can basıyor 20 milyon nasıl kesicez?

Caps.LooK bunu beğendi.
  18. Caps.LooK

Caps.LooK User

ruh yiyici aldım inciyle hata verdi. komple gitti ruh yiyici gülle kısmı xd hayaled lord desen şaka gibi ödüle bak sürekli can yenilemesine bak . lütfen düzeltme yapılsın. ruh yiyici güllesi parayla mı almamız lazım illa iyice saçmaladı oyun ya .. saygılar

19. bana bu görevleri bir bir veriyor nasıl anlayamadım .göev devamı nasıl yapacaz

20. golem kes sürekli 5 adet gizli parşömen sahibi olduğun zaman yaptığın ilk 2 görevden sonra 50K puan veren 3.Görev açılacak.