Balkabağı Haritası

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve InvisibleLord tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Satışa gelmiş 9TL olarak bu haritaların dalga dalga ne ödül veriyor ve npclerın dpleri nedir bununla ilgili bir sayfa var mı?
    Diğer bir soru ise bu haritayı sadece balkabağı güllesi ile mi yapmam gerekiyor, o güllelerin etkisi var mı fazla hasar gibi?

2. Satışa balkabağı güllesi gelmiş haritası değil. Harita olarak soruyorsan gecen kabak etkinliğinde vermişlerdi kabak güllesi o haritanın içinde iki kat vuruyordu ve harita toplam 50 bin inci veriyordu 1 tanede rastgele 12.seviye taş ve şansın varsa 30 tanede arma veriyordu güvenli limanda yeni açılan oyunda kullanman için hepsi bu

3. [​IMG]

Seviyeye göre ya da hiç girmeyenler için açılmış.

Peki haritadaki npclerin toplam dpsi kaç, değer mi 9 TL'ye 50bin inci almak ve şu taşlar?

4. Evet çok karlı bi haritaydı almanızı tavsiye ederim. Hem taş hemde inci açısından baya yararlı olur.

5. bi soruda ben sorayım 2. defa alabiliyormuyuz haritayı?

6. QueenElla

QueenElla User

harita guzel tavsiye ederim kolay da bir harita yani.

7. harita kolay hem 40 bin inci veriyor hemde kabak cephanesi veriyor şuanda vuruyorum bitince ödüllerini kesin olarak yazarım :)

8. panzer54.

panzer54. User

baya iyiymiş.. toplamda 60 k inci verdi bir 10 k da kabak güllesi

9. aynen öyle :)

10. ben tavsıye etmıyorum yengec odulllerını darbesını verse neysede oglak darbesı ıcın degmez para vermeye

11. Tragula

Tragula User

Gelişmekte olan oyuncular için güzel bir harita.Level 13 taş vermesi onlar için gayet iyi.

12. de degmez ıste onun yerıne bı kese cok daha mantıklı ozel tas ıhtımalıde var :D

13. Merhabalar :)
    Acaba bu kese dediğiniz şey nedir nasıl alabiliriz?

14. ben üç tane aldım tavsiye ederim harika bir harita hem inci hemde kabak güllesi ve mücevher ve oğlak gövde 25000 darbe puanı demek

15. 3bin filan vursam oyukla ne kadar sürede biter harita sizce tahmini?

16. Cok guzel bir harita.Aynı zamanda seafihtn uzun bir zaman sonra en karlı haritası diyebilirim hemde basitlik yönünden