Balkabağı Festivali

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 26 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba
    Antik nişan,plato sikkesi, solon sikkesini kaptan karasakaldan başka nerde kullanabiliriz?

2. Etkinlik dışı kullanım alanı yok malesef

3. 06BABA14

06BABA14 User

görevleri tamamlıyan oldumu top suprızı varmı son gorevde yapan bırı yazabılırmı :)

4. Koman

Koman User

Merhaba, @_KleSk_

Belirtmiş olduğunuz balkabağı haritası önceki senelerde bulunmaktadır. Bu seneki etkinlikte malesef bunu elde edemiyorsunuz.

İyi oyunlar.

5. Koman

Koman User

Merhaba, @yesilmen1903

Belirtmiş olduğunuz ögeler etkinlik içerisinde kullanılmaktadır. Bu ögeleri etkinlik içerisinde mini oyunlar ve benzeri gibi aksiyonlar için kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Son düzenlenen: 29 Ekim 2017
  6. macera678

macera678 User

Merhabalar kolay gelsin dün ruhların huzuru haritasına girdim bi kaç kez fakat karaborsada artık çıkmıyor artık yani özle satın alamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

7. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @macera678 ,

Ruhların huzuru haritasına giriş bileti karaborsadan sınırlı sayıda alınmaktadır. Ayrıca günlük etkinlik görevlerinden de elde edebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ekim 2017
  8. admın 50 kabak özüyle ruhların huzuru haritasına giriyoruz diğer oyuncular batırıyor o haritada hiçbir oyuncu bırbirni batırmasın çok adaletsizlik yapmışsınız ışık değilki kabak özlerimize yazık sizede yazıklar olsun

9. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

1 tane vudu topu veriyor bir görev. Daha fazla top veren görev göremedim ben malesef.

Saygılar.

NightWish66 bunu beğendi.
  10. Haritaya girip pırıltıları toplayınca oyun buga giriyor. Gemi olduğu yerde donup kalıyor. Yani bir etkinlik yapıyosunuz onuda düzgün yapamıyorsunuz. Hatalarla dolu bir etkinlik. Haritaya düşman giriyor savaşamıyosun bile. Oyuncu haritada donmuş fakat bana sıkıyor. Lütfen düzeltin şu oyunu bıktırdı artık. İyi çalışmalar

11. her gun mu

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Oyunda son günlerde yaşanan sorunlardan dolayı bu tür bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Lütfen sayfayı yenilemeyi deneyiniz. Umarız yaşanılan sorunlar en kısa süre içerisinde çözüme ulaşacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

13. 06BABA14

06BABA14 User

Teşekkürler.iyi çalışmalar.

14. yumi

yumi User

etkinlik açıklamasında gantril boss haritası ile ilgili çeviri hatası olduğunu düşünüyorum.
    Bu noktada iki seçeneğin bulunuyor:
    · Platon sikkelerini kullanarak Yardımcı gemileri kiralayabilirsin:
    o 1. ve 2. yardımcı gemiler tuzaklardan kurtarılmalıdır.
    o 1. yardımcı gemi, tüm Emblaları anında batırır.
    o 2. yardımcı gemi ise seni iyileştirir.
    · Yardımcı gemileri, Solon sikkelerini kullanarak kiralayabilirsin:
    o 1. ve 2. yardımcı gemiler tuzaklardan kurtarılmalıdır.
    o 1. yardımcı geminin Embla'yı batırması için biraz daha süreye ihtiyacı var. Zaman zaman senin de yardım etmen gerekir.
    o 2. yardımcı geminin iyileştirme etkisi daha azdır
    NOT: Kiraladığın güçlü yardımcı sayısı ne kadar fazla olursa, etkinlik sonundaki sonuca etkisi de o kadar büyük çaplı olur.
    Gantril boss haritası aşağıdaki şekillerde tamamlanabilir: kabul edilebilir (kuvvetli yardımcılar ile), üstün başarılı (zayıf yardımcılar ile) ve mükemmel (yardımcılar olmadan).

wo options are available to you here:

Strong helper ships can be hired with "No Cost" option:
    Helper ships 1 and 2 have to be freed from traps.
    Helper ship 1 sinks all Embla immediately.
    Helper ship 2 heals you.

Weak helper ships can be hired with Plato's coins:
    Helper ships 1 and 2 have to be freed from traps.
    Helper 1 needs more time to sink the Embla. You also have to help out from time to time.
    The healing effect of helper ship 2 is lower

If you use Solon's Coin you do not get any helper ships.But rewards are highest and your result is Perfect.
    NOTE: The more powerful helpers you hire, the bigger is their influence on your final result.

bir arkadaş yazmıştı sıralamaya girebilmel için solon sikkesi ile girilmesi gerektiğini. o yüzden bizim forumdaki açıklamanın yanlış olduğunu düşündüm.

15. Bu etkinlikler kısa sürede aralıklarla mı yapılıyor mesela bal kabağı etkinliği bittiğinde ne başlayacak ne zaman başlayacak bunlar paylaşılıyor mu acaba?
    ve bu aylık giriş bonusu her ay yenileniyor mu yani her ay farklı ödüller olup her ayın 1inden itibaren başlıyor mu

Son düzenlenen: 30 Ekim 2017
  16. Koman

Koman User

Merhaba, @gokhanbeyiniz

Etkinliklerin süreleri ve bir sonraki etkiliğin ne olacağını önceden bilmiyoruz. Forumu takipte kalarak etkinlik duruyuları yapıldığında öğrenebilirsiniz. Günlük giriş ödülleri her ay yenilenir ve ödülleri farklıdır.

İyi oyunlar.

17. Sayın yöneticiler bu etkinlikten ben ve benim gibi seviyesi düşük oyunu tam çözememiş kişilerin yeterince faydalanamadıgını ve elimizde olan toplarla npc kesemediğimiz için herhanig bir ödül alamadığımızı düşünüyorum ve yeni bir kod oluşturmanızı talep ediyorum. pvp haritlarında gezemiyoruz bile hemen atak yapıyorlar oyundan soğuyoruz

18. Menetli

Menetli Guest

Selâm @gokhanbeyiniz ,

Maalesef kodlar bütün oyunculara özgü çıkarılmaktadır.Sizlerde bu etkinlikten faydalanabilmek için gelişmeniz gerekmektedir diğer oyuncular gibi.;)

Saygılarımla.

19. Peki bişey sorucam 3 yıllık oyuncu ve 1 haftalık ben eşit miyim sizce topları yetenekleri kaleleri var adamların bende hiç bişey yok ama aynı npc yi kesmeye çalışıyoruz yeni oyuncular pek önemsenmiyor yani etkinliklerde bunu mu anlıyoruz burdan?

20. Menetli

Menetli Guest

Merhaba ,

Bu bir korsanlık oyunu güclü olan kazanır.3 yıl önce başlayan oyuncuda şuandaki sizin durumunuzdaydı bunuda unutmayın.Tabiki bizler oyuna yeni başlayanlar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz fakat ayrı bir kod verme gibi bir şansımız yok maalesef.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.