Bug / Oyun hatasi Azalan Ödüller Sistemi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Cedric*TR tarafından 5 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. recvol

recvol User

bot kullanan gemiler yukarı haritalarda bulunan taç veren sistemlerden 1 taç alıyorlarmış diye duydum botlar için zararlı bir sistem eğer böyle devam edecekse herkes kendini oyundaki onlıne süresine göre ayarlamak zorunda kalacak ödülleri alabilmek için

2. siralamada 2 deydim 4 gündür -80 deyim yatiyorum geliyorum hala ayni sorun devam ediyor ne eksiliyor nede cikiyor cok sacma bir sistem tp den düstüm yabancilara islemiyor olsa gerek adamlar 7-24 botta adamlar tp de kasiyor ep de kasiyor ne güzel bot icin yaptiniz insanlarin bota atmasina sebeb olacaksiniz! böyöe bir sacma sistem olamaz…. ya kaldirsinlar yada cektigim onca amiral toplarinin parasini geri versin cünkü bir halta yaramiyor 4 gündür!!!

3. feteol

feteol User

13-1 de drakill e bota bırakan sen bot kullanmıyorum bota karşıyım diyen yine sen :D

4. BALYOZ~*~

BALYOZ~*~ User

görev yapıp tp kasmaya calısıyorum onun dışında inci kasmak için bir şeyler yapmaya çalışıyorum yaklaşık online sürem 10-12 saat civarı ve 2 gündür %80 den aşagı inmiyo bu azalan ödül sistemi. siz bunu botlar için çözüm olarak sunmuşsunuz fakat ayarlayamamışsınız bir şeyler eksik kalmış gibi. gemi 10 saat kadar boş kalıyo fakat %80 den aşagıya inmiyo. bu şekilde devam edecekse şahsi görüşüm oynayan oyuncular mağdur durumda botta olan yine bota atıyo zaten :)

5. BALYOZ~*~

BALYOZ~*~ User

sana bi cevap verelim kardeşim. server yeni açıldı gemiler muhteşem şekilde güçlü değil yukarıda taç kasmak için görev aldıgında 45-50 dakikadan önce bitiremiyosun kii bu 1 görev. sen taç kasmak için en az 2 saat harcıyosun ama npclerden 1 taç alıyosun. onun dışında inci kasmak için uğraşmaya başladıgında oyunda durdugun süre artıyo azalan ödül sistemi katlanarak devam ediyo. sisteme mantıksız demiyoruz ama bu şekilde bot kullanan da bot kullanmayan da -%ler yemekte. bu olayın daha iyi bir hale gelmesini diliyoruz ve istiyoruz

6. Seafightın yöneticileri de girdiği yolu şaşırdı tamamen mahvettiler herşeyi oyunu kendi halinde nasıl bitirebiliriz diye böyle şeyler sunuyorlar millet oyunu bırakıp gitsin diye uğraşıyorlar bence daha mantıklısı yok

7. *~REİS~*

*~REİS~* User

Sistem bence gayet mantıklı ve asla kaldırılmamalıdır. Bir sonraki güncellemede yeni yetenek ağacı geleceği için bu ödül kazanmayla ilgili muhtemelen yeni bir yetenek olacaktır, zaten resimde de ekonomi isminde bir yetenek bölümüde görünüyordu. Ayrıca şu 12-24 saat oynadığını iddia eden oyuncu ve filolar cidden botsuz ve yardımcı kaptansız mı oynuyorlar merak ettim ?

8. TR serverlerinde aşşağı yukarı oynayan insanların saatleri genelde birbirine yakındır.
    Ancak Global tarzı değişik ülkelerin birlikte oynadığı serverlerde bu sistem işlemez .
    Çoğu ülkelerde birbirleriyle saat farkları vardır bu sistemdede her geçen dakika zarar edilen bir sistem.

9. recvol

recvol User

bu oyunda yetkiller herşeyin farkında olduklarından gereken neyse onları yapmaya çalışıyorlar buradan bir sonuç alınacağını pek sanmıyorum eger daha iyi fikirleri olan arkadaşlar lütfen fikir ve düşünce havuzuna fikirlerini yazabilirler

10. Cedric*TR

Cedric*TR User

Bu konuyla ilgili kimsenin diyecek birşeyi yokmu ? Sayın @Bigpatron

11. tp değilde ep kesintisi olsa birde üstüne pve kaldırılsa ve günlük batırma sınırı 5 e çıkarılasa bp kasılmasıda kolay olurdu ve bütün oyuncular botların peşinden koşardı botuda biraz olsun engellemiş olurdunuz :)