Azalan Ödüller Sistemi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve FíRê§pé³Ð[ÐîþLø]⋆53⋆ tarafından 6 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. en güzel çözüm senn dediğin ama ne şiş yansın ne kebap modundalar botları kapatsalar %70 lik sağlam,etkinliklerde alışveriş yapan yeni çıkan her itemi parasıyla alan gemiler kapatılır buda müşteri kaybını doğurur :)

keşke sınırsız kapatılsa bot kullananlar ve bu azalan muhabbete gerek kalmasa online süresi deniyor sabah ofise gelirim açarım pc den oyunu arada bakarım aslana brakırım 5-10 dk sistem keserim snra işe bakar dönerim yine oyuna sabah 9 - akşam 18.00 iş saati ve akşam eve gidincede 3-4 saat oynarım adamakıllı yaklaşık 12 saat arada online sürelerine ulaşırım sistemi net anlatmaları lazım ona göre bakacaz

2. s.a. benim anladığım bot kullanan yine kullanacak. atıyorum gemi sahibi uyurken 150sandık 1000 pır toplayacak limite ulaşınca toplayamıyacak adam uyanınca oyuna girecek oyununu oynayacak 24 saat sonunda aynı işlemi tekrar yapacak bumu engelleme
    yapın aynı harita içinde 10 batmadan sonra her batışta gemiden savaş puanı düşmesini botta gemi kalırmı sizce

3. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selâm

Malesef henüz forumda duyurduğumuzdan daha farklı bir bilgi bizdede yok, ilerleyen günlerde daha detaylı bilgi geldikçe sizler ile paylaşacağız

Saygılar

4. bütün forum ve/veya internet üzerinden erişilen oyudur vs. gibi sitelerde dahil online üye sayısını artırmaya çalışırken bu nasıl mantıktır. önceden oyuna az giren veya girmeyen oyuncuları mail aracılığı ile oyuna çağıran seafight şimdi oyuncularımı kovuyor. :d
    ++rep
    hayırlısı...

bugün zaten kapıdışarı kovulduk oyuna giremiyorum o sabah bu akşam günlük ödülleri bile alamadım halada uğraşıyorum girmiyor.
    herzamanki gibi seafight aldığı kararlarla ve bu kararları uygulamadaki başarısından dolayı oyunculara verdiği eziyette hiç bir azalma olmadığı istikrarını koruduğu için şahsım adına teşekkürederim. :D :d :D

biriktirilmesi gereken okadar item var ruhlar sonsuzluk parçaları vs daha birçoğu oyuncu bunları nasıl kasacak oyuna iki saat grip 20 ışık yayan ruh kasacak ihtiyacı olan atıyorum 500 ruhu tamamlamak içinde paket alacak yani .
    yani o bot falan diye yazan arkadaşlar. yanlış açıdan bakıyorsunuz mesele bot meselesi değil para meselesi. isteyen istediği kadar değil
    oyuna devam etmek isteyen sistemin belirlediği kadar para harcamak zorunda olacak. siz hala bot sanıyorsunuz.

zaten arada sırada yazıyordum iyice hevesim kaçtı yine uzun bi süre daha yazmam. cümleten hayırlı geceler oyuna hala giremiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Temmuz 2018
    .〤CÝPRÙŠ〤. bunu beğendi.
  5. Yasir2358

Yasir2358 User

Çok yerinde bir uyğullama umarım gelişir ve daha iyi bir oyun oynamamızı sağlar.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  6. Selam,

Bonus haritalardaki botları unutmuşşsunuz.:)

Saygılarımla.

7. Selam,

Size herhangi bir bilgi veremeyeceğim. Fakat sistem yama ile gelecek. Sanırım ozaman detaylı bir bilgi gelir. Size herhangi bir süre veremem.

Saygılarımla.

8. Kısa sürede ayrıntılı açıklama gelir umarım :)

Son düzenlenen: 9 Temmuz 2018
  9. Ben Açıklama Yapmayacağım Yasin, Çok Beklersin :)
    Merkez ne yaptığını bilse idi oyunda bot kalmazdı zaten kurunun yanında yaş olanı da yakıp olur böyle şeyler diyecekler...
    Yaşasın Seafight !

10. Sistem hala gelmedi ? İptal mi edildi ?

11. Selam,

İptal edildiği ile ilgili bir bilgi gelmedi. Gelecektir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.