Azalan Ödüller Sistemi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve FíRê§pé³Ð[ÐîþLø]⋆53⋆ tarafından 6 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. baba34_foo

baba34_foo User

Bigpoint burada demiş ki;
    '' Biz botu çözemedik, banlarsak oyuncu kalmayacak. En iyisi ödülleri kısalım bota koyanlar daha az kasılsın.''

Ayrıca bir belirttiği konu daha var; Normalde yüksek çevrimiçi süresine sahip oyuncular bu ödül düşmesinden etkilenmeyecek hatta ilk etapta daha yüksek ödül alabilecekler.
    Şuana kadar bota konmuş gemiler zaten yüksek çevrimiçi süreye sahip bu durumda daha da yüksek ödül kazacak. Sıkıntı yaşayacak insanlar 1-2 gün ekstra zaman bulup oyuna giren insanlar olacak.
    Bizim buralarda bir söz vardır, Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

-_-BursalıKorsan-_- bunu beğendi.
  2. Yahu senelerdir bot kullananlar senden daha fazla ödül aldı kastı zati ? bunca zaman buna ses çıkarılmadıda şimdi bu çözüme mi mantıksız diyorsun ?senelerce adamlar bota attı ayda 2 milyar elit puan kastı bir etkinlikte 40 milyon inci kasan var yok gemimde 600 milyon gülle var vs vs onlardan rahatsız olmuyorsunda oyuna 10 giren adam fazla ödül alacakmısda budnan rahatsız oluyor mantıklı yorum yapın diyorsun ?Senin mantık mekanizman farklı çalışıyor olmalı botlar kasamasın önemli olan o.Zira günde 10 dk oyuna giren adam fazla ödül alsa ne olacak etkinlikte 40 milyon inci kasıp güçlenmez 10 dk kassın 100 bin inci ben sorun etmiyorum işe yaracaksada mantıklı buluyorum yeni eklentiyi...

24 saat online olan hesaplarda sanmıyorum ödül düşmesi olmasın.Zira bot demek online süresi aşırı yüksek demek ona göre bir çözümü vardr.Yoksa bota karşı önlem değil teşvik olur :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Temmuz 2018
  3. tekir

tekir User

burada bir açıklamada ben yapayım bu yamanın yaralı olacağını düşünüyorum ama şunuda eklerlerse botlara kesin çözüm gibi geliyor . botta olan gemiler hep aynı haritalarda dolaşıyorlar onlıne süresine göre ödüller azalacak sistem devamlı aynı haritada dolanan gemiyi belli bir süre sonra yakalarsa o haritadan çok az yada hiç ödül alamayacak duruma gelicekler diye düşünüyorum

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  4. Yok dostum botlar harita da değişiyor diye biliyorum.Ama botdaki gemileri tespit edip hiç ödül almama olayı güzel olur.Kapatmıyorlar oyunun geleceği için ama böyle caydırıcı yöntemler geliştirilse hoş olabilir

5. kardeşim ben sabah 7 den akşam 12 veya 1e kadar onlineyim işim yoksa ve en sevdiğim şey sandık acmak az ödül alcaksak olmaz olsun böyle iş ben burda sandık acıp kafamı dagıtıyorum admin bana diyoki şu kadar aca bilirsin sonra ödül yok ya yapmayın bu işi yada komple kapatın gidin oyunu

6. Selam,

Yani 18 saat oyun oynuyorsunuz öylemi? Sistem gelmeden sizi nasıl etkiler bilemeyiz. Fakat burada bir MOD olarak hayretler içerisindeyim. Bot ile alakalı mesajlarını ellerimle cevaplayıp kapattığım, bot için isyan eden o arkadaşlarım şuanda böyle bir çözüme karşı gelmekte. Sistem gelmedi ki, nereden biliyoruz nasıl etkileneceğimizi? Belki geliştirilerek çok iyi hale gelecek ve bu botçulardan kurtulacağız? Bu arada sözlerim size değil. Geneldir. Sadece sistem gelmeden sizi nasıl etkiler bilemeyiz kısmı sizeydi.

Saygılarımla.

7. sayın moderatörüm evet 18 saat oynuyorum aralıksız değil ama genelde öyle günde 350 sandık civarı acıyorum ve üstüne itibar ve taç görevleri yapıp etkinlikde oynuyorum sıkan olursada savaşıyorum bi kişi için günlük 6 veya 7 saat üyku yeterli ayak bileğimi catlattım bütün gün evdeyim

8. AzRooo

AzRooo User

AZALAN YERİNE KESKE ARTAN YAPSAYDINIZ İYİCE REZİL ETTİNİZ OYUNU ÇOK SAÇMA İŞLER YAPIYIUNUZ OYUN CAN ÇEKİŞİYOR SİZDE YOLACAK TAVUK ARIYORSUNUZ

9. S_m_R

S_m_R User

Botları kapatın botları reset geliyor aynı gün botlar kendini güncelliyor yöneticiler yapıp satıyor. bot çözümü mü oyun ekranına bellı zaman aralıklarıyla kod gelsın veya robot değilim tarzı bir uygulama kodları elle gırmeyen gemıler ıncelensın kapansın.ha onada bı yol bulurlar orası ayrı. kapatın sınırsız .

Son düzenlenen: 7 Temmuz 2018
  10. Selam,

Lütfen mesajınızı düzenlermisiniz. Forumda büyük harf kullanmak yasaktır.

Saygılarımla.

11. Günde 18 saat oyun oynuyorum diyorsun.Şimdi bu ayakbileğini kırdığın için mi bu kadar yüksek yoksa hep böyle mi? Geçici bir durum ise ozaman sorun etmene gerek yok.He ama diyosan ben bot değilim ama bot kadar online oluyorum.Ki yani ne kadar inandırıcı orası ayrı hadi öyle oldu diyelim evden çıkmayan deli gibi oyun oynayan birisin senin gibi olan kişi sayısı epeyce azdır yani 10 kişiyi geçmez diyelim.E senin gibi anormal derecede online olan kişiler yüzünden botları engelleme için bir fırsat varken ben neden mağdur olayım ? Ayda 2 milyar elit puan kasarlar bir etkinlikte enkaza bırakıyorlar 5 milyon gülle kasar veya özel harita vurdururlar.benim gemimde nimet yok darbeler yok.Ama adamların gemisinde 2000 günlük darbe var .veya 600 günlük nimet .ee sen bunlardan rahatsız değilsin ve senin gibi online süresi olan ki normal bir süre değil bu bu uygulama iptal edilsin ? ee benim mağduriyetim ?

12. parazitin

parazitin User

bence yapılması gereken şey oyun ekranına arada sırada bir kod göndericekler mesela günde 10 15 düzenli gönderecekler 4 5 ine yazmayanın gemisi kapatılacak veya hiç ödül alamayıcak en mantıklı çzöüm bu olur bence

mehmet~baba~2 bunu beğendi.
  13. Oda mantıklı lakin başka oyunda vardı bu onunda botu var diye biliyorum

14. parazitin

parazitin User

doğrudur ama yinede botun fiyatı artar birde ben robot değilim olayı var onuda yapsınlar tam olur bence

15. Fiyatı önemli değil kullanan artsada kullanır.Zati hep sağlam gemiler kullanıyor onlar için fiyat çok sorun olmuyor

16. @Relax bu durum için detaylı açıklama ne zaman gelir acaba

17. *MV1*

*MV1* User

Şimdi düşünki adam bota koydu ve sandık topluyordu sende 1 saatte zar zor ortalama 10 sandık buluyordun sımdı belkı adam bota koyamayacak ve sen saatte 40 sandık toplamaya başlayacaksın fena olmaz mı

18. O kadar saat sandık toplaması imkansız mavi hadi topladı diyelim o kadar inciyi hangi ara kasıyor :)

19. *MV1*

*MV1* User

Gerçi botlar için böyle bir güncelleme yapana kadar her 2 günde bir bot taraması yapılması daha kolay olmazmıydı sonuçta merkez ofis istediği zaman tarama yapabilicek yetkidedir zaten halı hazırda yazılımı olan bir bot tarama sisteminizde vardı, Benim tek istediğim bu botta yakalanan gemilerin açıklanması ve gemilerindeki bütün malzemeler belli seviyedeki veya leveldeki diğer oyunculara eşit seviyede dağıtılması.

20. Özdemirx

Özdemirx User

Bu düzenleme hakkında söyleyeceğim tek şey gemimi bota koymadığım için pişmanım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.