Azalan Ödüller Haķkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve FULLTİME*TOLGA tarafından 29 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kaldırılsın

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Azalan ödüller sistemi ile neyi amaçladığınızı sorabilirmiyim ? Botları önlemek için mi ? oyuncuların oyunu bırakmasını sağlamak mı ? yoksa oyuna yeni oyuncuların başlamamasını sağlamak mı ? Bu sistemde yeni oyuncuların oyuna başlaması mümkün değil.Sağlam bir oyuncu bile yengeç haritasını 2 saatte yapıyor,zayıf oyuncular 4 5 saatten erken yapamaz.Savaşlar bazen çok uzun sürüyor 4 5 saat savaştığımızı varsayalım geri kalan zamanda görev mi yapalım inci mi kasalım özel mi vuralım ne yapalım ? oyuncu sayısı zaten son yıllarda saçma güncellemelerden dolayı düştü.Botları önlemek için böyle bir güncelleme ile daha da düşecek.Sonuç olarak ya bu sistemi daha iyi hale getirin yada kaldırın ve yeni başlayacak oyunculara yönelin ,zaten elinizdekileri koruyamıyorsunuz.Lütfen klasik cevap verip konuyu kapatmayın çok sinir bozucu oluyor.

2. Öncelikle Bota karşılık yapıldı.
    Banlama olayını yapamıyorlar(HENÜZ), çünkü bot programları sürekli yenilendiği biliniyor ve bu bot kullananların tespitini yapan yazılımların işlevini düşürüyor. Hatta bunun bot kullanmayan oyuncuları etkileyebileceği düşünüldüğünden bu sistem getirilmiştir.

Son düzenlenen: 1 Şubat 2019
    CVR-BBS ve hanedannoktay bunu beğendi.
  3. tekir

tekir User

bu oyunun % 90 ı bot kullanıyor kullanmayanlarında gemileri zaten pek güçlü değil içlerindeki malzemelerde fazla olmuyor bence bu sistem botcuları önlemek için iyi bence devam etmeli burada itiraz edenlerin çoğuda bot kullanıyordur zaten kendi işlerine gelmediği için buralarda konu açıyorlar bota koymaya devam etsinler o zaman bir sorun olmadığına göre ödülleride % 80 az alırlar burada yazmakla bişey değişmez öyle görünüyor

4. Selam,

Hepinizin görüşlerine saygı duyuyorum, bu sistemi isteyenede istemeyenede saygım sonsuz arkadaşlar. Fakat bakın sistem çok yeni belkide geliştirilecek. Belki hoşunuza gidecek. Sabırlı olmak gerekir.

Saygılarımla.

ercan23_trc ve кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  5. oyundaki ödül azalması önemli değil önemli olan bu sistemin bonus haritalarını kapsamıyor olması adam zaten atıyor botu özel haritaya asıl sorun bence burda adam günde 3 yengeç bitiryor elit güleyle onuda mojoya atıyor çıkanla yine harita yapıyor hem gemi malzeme doluyor hemde ligde buff alıyor gemi desteklerini alıyor bunları neden göz ardı edelimki oldu olacak her alanı kapsasın olsun bitsin

6. Selam,

%80 'a geldiğinde amiral topları ile aldığı elitpuan ve tecrübe puanı %10 daki ile aynı olmuyor. Yani lige damga vuramaz fakat harita ödülleri aynı dediğiniz gibi. Fakat bir üstteki mesajımdada belirttim. Sistem henüz çok yeni ve bence gelişmeye açık.

Saygılarımla.

Selam,

Bunu bilemeyiz. Bekleyip göreceğiz.

Saygılarımla.

Selam,

Hiçbir oyun oyuncuların oyunu bırakmasını hedeflemez. Bazı konularda sizlere gerçekten hak veriyorum ama dediğim gibi sistem çok yeni ve gelişmeye açık.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2019
    кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  7. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

bu konu hakkında daha çok konuşacağız anlaşılan. fakat şunu bilmekte fayda var, sağlam gemilere sınırlama getireyim derken düşük gemileride düşünmek gerek.

8. kesınlıkle dusuk bri gemi yengeçi 2.5 saate bile zor bitirir adam nasıl oynasın

9. bymertooo

bymertooo User

ben 7 aydır oynuyorum eksiyle

10. Benim gemi ful ben oyuk ile 4-5 saatte vuruyorum oyuk ile 17 bin sıkıyorum ful elit 1 saatte bitiriyorum sen nasıl 2 buçuk saatte yaoiyorsun

11. Yasir2358

Yasir2358 User

Nasil 7aydir oynuyorsun bunu bir aciklada bilelim bu sistemle birlikte gelen serverler daha 4 - 5 aylik iken

12. bol keseden atıyorlar işte kardeşim bi bilgileri yok :D

13. Yasir2358

Yasir2358 User

yaşı ufak birisi belliki , gemisi sağlam değildir muhakkak burda dikkat çekmeye çalışıyor :)

Son düzenlenen: 1 Şubat 2019
  14. Forum Kurallarında diyor ki :

Oyunu kötüleyici - oyuncuları kışkırtıcı, protesto edici mesajlar söz konusu olduğunda yazılı uyarıları takiben o hesap(lar) 3 gün'den başlamak kaydı ile 1 ay'a kadar kademeli olarak yasaklanır. Eleştirilerimizin dozunu kaçırmamak bu nedenle önemlidir.

İsterseniz Düzenleden düzeltin yorumlarınızı, Yinede siz bilirsiniz

15. Kaiツ

Kaiツ User

Anlamıyorum oyuncuların %90 ının istemediği sistemi neden dayatıyor seafight??? Ne kadar ilkel bir yöntem ya..

2012de bıraktım tekrar basladım suan gemimde neredeyse hiç birşey yok ve milyonlarca inci ve taç kasmam gerek ben yaparım ama resmen oynama çık git diyorsunuz.

Geçen gün "Oynamaktan neden vazgeçtin?" diye bir mail aldım.
    Bence o maili oynayanlara atın "Neden hala oynuyorsunuz?" diye..

Hoscakal24 bunu beğendi.
  16. bymertooo

bymertooo User

gemim felaket gel vs ye

17. Hoscakal24

Hoscakal24 User

Gençler vs atip kısıtlı oyun zamanınızı boşa harcamayın. Aman aman negatif - yüzdelere düşersiniz.

18. Selam,

Okuduğum kadarı ile burada sistemi tartışmak yerine birbiriniz ile hakaretleşiyorsunuz. Konu amacını aştığı için kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

19. nedirbu gemiyi açtım bismillah yüzde 10 nedir kardeşim bu saçmalık oyuna yeni girdim yüzde 10 dalgamı geçiyorsunuz anlamadım neiş bu böyle gece kapattım oyunu 20 saat olmuş yüzde 10la açılıyor düzeltin şu anlamsız yenilikmidir nedir anlayamadık bıraktıracaksınız oyunuda .kerizmiyim ben başlar başlamaz yüzde 10 la başlıyorum.düzeltin şunu

20. Selam,

20 saat oynamadıysanız -%10 değil, +%"10 ile başlıyorsunuz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.